ikmec

فرشتگان کجا هستند ؟ آشنایی اصولی با فرشتگان


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

فرشتگان کجا هستند ؟ آشنایی اصولی با فرشتگان | موضوع فرشته یا مَلَک موجوداتی فراطبیعی و نامرئی هستند که وظیفه ی اجرای امور خداوند را دارند و انسان باید علاوه بر خدا به فرشتگان نیز ایمان داشته باشد فرشتگان دسته بندی و مراتب مختلفی دارند از مهمترین فرشته ها میتوان به جبرئیل،میکائیل،اسرافیل و عزرائیل اشاره کرد

🔷 فرشتگان کجا هستند ؟ | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- فرشتگان چه هستند ؟

🌟 ۲- فرشته ها کجا زندگی میکنند ؟

🌟 ۳- وظایف آنها چیست ؟قیمت : ۱۶.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


کلمه “فرشته” از کلمه یونانی “پیام آور” گرفته شده است و برای ترجمه کلمه عبری ملاخ استفاده می شود که معنای مشابهی دارد. پس ملاقات با فرشته به معنای مواجهه با رسول است و از آنجایی که ما این کلمه را در زمینه دینی و معنوی به کار می بریم، فرشته رسول خداست.

همانطور که در داستان‌های یعقوب می‌بینیم، پیامی که فرشتگان برای ما می‌آورند این است که انتخاب‌هایی که در زندگی خود انجام می‌دهیم، بعد معنوی دارد.

یعقوب توانایی عجیبی در ملاقات با فرشتگان در نقاط عطف حیاتی زندگی خود داشت. سه بار در زندگی یعقوب، برخورد با فرشتگان، بعد معنوی تصمیم تغییر دهنده زندگی او را تأیید می کند. دو مورد اول در بخش تورات این هفته، وایتزی، و سومی، در هفته آینده، وایشلا ظاهر می شوند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


فرشتگان کجا هستند ؟ کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


ملاقات با فرشته به چه معناست؟

اولین برخورد یعقوب با فرشتگان پس از آن اتفاق می افتد که او تصمیم می گیرد از خشم برادرش عیسو فرار کند و از خانه اش در بیرشوا به زادگاه مادرش ربکا، هاران در سوریه فرار کند.

لینک مفید : چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟

یک شب در راه، او خوابی می بیند که در آن پلکانی را تصور می کند که زمین را به آسمان متصل می کند و فرشتگان از آن بالا و پایین می روند.

فرشتگان کجا هستند ؟ در آنجا، یعقوب، در مکانی که او بیت ایل، خانه خدا نامیده است، تجربه رویایی خود را به عنوان ابراز امیدواری به اینکه خدا در سفر با او باشد، درک می کند.

لینک مفید : ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟

دومین رویارویی چند دهه بعد در بازگشت او از هاران به سرزمین اسرائیل رخ می دهد. یعقوب پس از بستن پیمان صلح با پدرشوهرش، لابان، و به اشتراک گذاشتن برکات و بهترین آرزوها، با گروهی از فرشتگان روبرو می‌شود که درست بیرون سرزمین مقدس اردو زده‌اند.

یعقوب نام این محل ملاقات را «مخنایم» می‌گذارد که به معنای واقعی کلمه به معنای «دو اردوگاه» است، شاید به اردوگاه‌های دوقلوی خانواده‌اش و گروه فرشتگان اشاره کند.

فرشتگان کجا هستند ؟ این برخورد مسالمت آمیز نشان دهنده وضعیت ذهنی یعقوب پس از حل یک سری اختلافات طولانی با لابان و پذیرش لابان از او به عنوان همتای خود است.

لینک مفید : تله پاتی

سومین و شاید شناخته شده ترین برخورد، اندکی پس از آن اتفاق می افتد. یعقوب، پس از شنیدن اینکه عیسو، برادرش، به ملاقات او می‌آید، مجموعه‌ای از نقشه‌ها را به اجرا می‌گذارد که امیدوار است برادرش را خشنود کند و از خانواده‌اش محافظت کند.

یعقوب که تنها در سمت دور رودخانه جابوک مانده است، تمام شب را با موجودی بهشتی کشتی می گیرد. اگرچه او در مبارزه صدمه دیده است، اما یعقوب تا زمانی که برکت فرشته را به دست نیاورد، چنگال خود را بر فرشته رها نمی کند.

فرشتگان کجا هستند ؟ در اینجا، برخورد فرشته نشان دهنده نگرانی یعقوب از آنچه ممکن است روز بعد اتفاق بیفتد. تجربه معنوی او اصلاً آرامش‌بخش نبود، اما برای او تأیید کرد که با انتخاب‌های زندگی‌اش تبدیل به مردی جدید با نامی جدید شده است.

لینک مفید : عزیمت شطب

هر یک از این جلسات پس از تصمیم گیری جیکوب در مورد یک اقدام انجام می شود. فرشتگان تحقق نمی یابند که به او بگویند چه کند.

آنها فقط به عنوان یک تأیید معنوی از انتخاب مهم و تغییر دهنده زندگی او ظاهر می شوند. فرشتگان او را هدایت نمی کنند بلکه با او ملاقات می کنند.

لینک مفید : شفا با فرشتگان

او به راهنمایی فرشتگان وابسته نیست، بلکه شرایط زندگی را ایجاد می کند که به او اجازه می دهد با فرشتگان روبرو شود.

فرشتگان کجا هستند ؟ این دیدگاه از برخورد فرشتگان بسیار قدرتمندتر از دیدگاهی است که اغلب در بحث های رایج می بینیم.

به جای تکیه بر فرشتگان که ما را راهنمایی کنند، از ما محافظت کنند، و در سفر زمینی ما حمایت کنند، می توانیم انتخاب های زندگی را انجام دهیم که ما را با موجودات بهشتی در تماس است.

لینک مفید : عالم ذر

ما فرشتگان محافظ خود را با خود حمل نمی کنیم. بلکه تصمیماتی که در زندگی خود می گیریم بعد معنوی دارد. با انتخاب‌هایی که می‌کنیم، با آنچه می‌گوییم و انجام می‌دهیم، می‌توانیم تعیین کنیم که آیا با فرشتگان روبرو خواهیم شد یا نه.

فرشتگان کجا هستند ؟ زندگی سخت است و تصمیمات جدی که می گیریم ذاتاً آسان نیستند، بنابراین نمی توانیم انتظار داشته باشیم که زندگی معنوی ما، مواجهه ما با فرشتگان، همیشه آرام باشد.

البته، مواقعی وجود خواهد داشت که ما نیز مانند یعقوب، ممکن است خودمان را در حال انجام انتخاب‌هایی ببینیم که آرامش را برای خانواده و جامعه ما به ارمغان می‌آورد. در چنین مواقعی، ما نیز ممکن است احساس کنیم که خانه خود را با فرشتگان در مکانی بهشتی سهیم هستیم.

لینک مفید : چاکرا اول

اما، در مواقعی که به تازگی تصمیمات مهم و سخت با نتایج غیرقابل پیش‌بینی گرفته‌ایم، ممکن است مانند جیکوب، تمام شب را با فرشتگان خود کشتی بگیریم و تصمیمات خود را بپذیریم.

فرشتگان یعقوب ارواح نگهبان ملایمی نیستند که از او در ماجراهای زندگی محافظت کنند.

فرشتگان کجا هستند ؟ آنها عوامل معنوی قدرتمندی هستند که به او یادآوری می کنند که انتخاب هایی که روی زمین انجام می دهد اهمیت معنوی عمیقی برای زندگی او و کسانی که دوستشان دارد دارد.

فرشتگان یعقوب پیام آوران مقدسی هستند که به ما کمک می کنند تا مقدسات را در نقاط عطف مهم زندگی خود کشف کنیم. باشد که ما، مانند یعقوب، از بینش معنوی برخوردار باشیم که فقط می تواند به عنوان یک هدیه فرشته توصیف شود.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه