ikmec

پرواز روح چیست ؟ همراه با آموزش اصولی پرواز کردن روح


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

پرواز روح چیست ؟ همراه با آموزش اصولی پرواز کردن روح | چند لحظه به ریه استراحت دهید و سپس تنفس بعدی آغاز شود. در حالت معمولی عموماً نفس کشیدنهای انسان سطحی میباشد، در نتیجه هوای قابل توجهی وارد ریه نمیشود.

🔷 پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- چگونه میتوان پرواز روح را انجام داد ؟

🌟 ۲- مراحل انجام پرواز روح

🌟 ۳- پرواز روح چیست ؟قیمت : ۲۰.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


از آنجا که همان مقدار کم هوای ورودی نیز سریعاً تخلیه میگردد، اکسیژن موجود در آن به طور کامل مورد استفاده قرار نمیگیرد. تنفسهای عمیق شکمی به شرط همراه بودن با حضور آگاهی اثرات آرامشبخش خواهد داشت.

بدین ترتیب که در هنگام تنفس عمیق باید آگاهی، توجه و حضور ذهن بر یکی از این موارد باشد: عمل دم و بازدم (هوای ورودی و خروجی)، داخل حفرههای بینی، نوک بینی، پیشانی (چشم سوم) ، پشت حلق (زیر مغز)، پنج تا هشت سانتیمتر زیر ناف (روی شکم) و شمارش دم و بازدم.

حضور آگاهی بر عمل تنفس علاوه بر آرام کردن بدن باعث سکون بخشیدن به ذهن، ایجاد حالت درونی مناسب و افزایش کارایی تمرینها میگردد.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

شمن ها، طبیب ها، عرفا و حکما در طول اعصار همیشه دانسته اند که روح به زبان انسان صحبت نمی کند.

در عوض، روح ما از طریق نمادها، استعاره ها، کهن الگوها، شعر، احساسات عمیق و جادو با ما ارتباط برقرار می کند. زبان انسان بسیار محدودتر از آن است که بتواند طیف کاملی از دانش، بینش و مکاشفه عمیقی را که روح باید به اشتراک بگذارد، بیان کند.

لینک مفید : فرشتگان کجا هستند ؟

به این ترتیب، بسیاری از ما هرگز یاد نگرفتیم که ریتم های رقص عمیق ترین خودمان را تنظیم کنیم. در عوض، به دلیل شرایط اجتماعی خود، ما به شدت به ذهن و تفسیر آن از واقعیت تکیه کرده‌ایم.

پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش : متأسفانه، تأکید ما بر داده‌های سخت، حقایق و منطق خطی، حفره‌ای در درون ما ایجاد کرده است. ما این حفره خالی را با مصرف گرایی، اعتیاد، خشونت و حواس پرتی بی پایان پر می کنیم.

گاهی اوقات، یک رویداد آسیب زا یا شدید در زندگی ما ما را از شیوه همیشگی درک وجود خارج می کند.

اما معمولاً اکثر ما علائم بزرگ و چشمگیر روزانه را از دست می دهیم که روح درون ما سعی دارد با ما ارتباط برقرار کند. نه تنها این، بلکه ما به طور فعال به هر شکل مقدس ارتباطی که دریافت می کنیم، بی اعتماد، نادیده گرفته یا شک داریم.

چگونه می‌توانیم صدای لطیف روح را تنظیم کنیم و مغز شرطی خود را دوباره سیم‌کشی کنیم؟ چگونه می توانیم به پیام های حیاتی روح خود گوش دهیم و خود را با حکمت تغییر دهنده زندگی تغذیه کنیم؟


علامت مهم که باید مراقب آنها بود

تصویر شخصی که رز صورتی را لمس می کند و انرژی آن را جذب می کند ارتباط روحی فقط مختص مردان یا زنان پزشک یا افراد روشنفکر نیست. این حق تولد هر مرد، زن و کودک است. این یک بخش حیاتی از کار درونی است.

پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش :  سال‌ها بدون هدایت روحم زندگی کردم، فعالانه آن را نادیده گرفتم یا خودم را از صدای آن بی‌حس کردم. از زمان برقراری ارتباط مجدد با روحم، دریافته ام که این روح، هدایای بی پایان، بینش، آموزه ها و جهتی را ارائه می دهد که به من کمک می کند تا با تمامیت ذاتی و هدف زندگی خود ارتباط برقرار کنم.

لینک مفید : آموزش نایاب پاکسازی روح

با مشاهده افراد جامعه ما، از اینکه می بینم چقدر از نظر روحی لاغر شده ایم، متأسفم.

با درخشش پوست، درخشش چشمانش و نوع انرژی که منتقل می‌کند، می‌توانم بلافاصله بفهمم که آیا یک فرد با روح خود ارتباط برقرار کرده است یا نه. متأسفانه، بیشتر مردم پوسته ای هستند که واقعاً می توانند تبدیل شوند.

تقریباً مثل این است که ما زندگی خود را با چنگ زدن به هر منبع گرمایی می گذرانیم، در حالی که در حقیقت، ما همان آتش و گرمایی هستیم که به دنبال آن هستیم.

پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش : اگر می خواهید ارتباط روح را یاد بگیرید، ابتدا باید به نشانه هایی که روح شما در حال زمزمه کردن است توجه کنید. انواع مختلفی از نشانه ها وجود دارد، اما در زیر تعدادی از اصلی ترین آنها را که باید به آنها توجه کنید گردآوری کرده ام:


علائم خواب

در غرب، روانشناسان بر این باورند که رویاها راه ضمیر ناخودآگاه برای درک واقعیت است. اما در فرهنگ های باستانی، مانند مصر و یونان، رویاها پیام هایی از ارواح، خدایان یا قلمرو الهی بودند.

بسیاری از فرهنگ های بومی نیز از رویاها به عنوان دروازه ای برای آگاهی و وحی بالاتر استفاده کرده اند (مثلاً آمریکایی های بومی).

لینک مفید : اسرار الواح

این روزها، اکثر درمانگران موافقند که رویاها پیام ها و حقایق مهمی را در مورد زندگی و سرنوشت ما بیان می کنند. در تجربه من، رویاها می توانند به عنوان دروازه هایی برای بینش جدید، بازتاب احساسات واقعی درونی و حتی دریچه هایی برای تعامل با راهنماهای روحی باشند.

پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش : به رویاهای خود و تصاویر، نمادها و سناریوهای درون آنها توجه کنید. چه چیزی برای شما برجسته است؟ ممکن است دوست داشته باشید یک دفتر خاطرات رویایی داشته باشید و برداشت های فوری خود را ثبت کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که فرهنگ لغت رویاها گاهی اوقات می توانند به شما کمک کنند، اما به ندرت پیام واقعی را که رویای شما سعی دارد به شما منتقل کند، منتقل می کند.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم

چرا؟ رویاها و کهن الگوها/نمادشناسی درون آنها بسیار زمینه ای و شخصی هستند. به عنوان مثال، یک مار می تواند برای یک فرد یک علامت مثبت و برای دیگری یک علامت منفی باشد.


رویاهای شفاف

رویاهای شفاف خود به خودی شامل این است که ناگهان متوجه می شوید که در حال خواب رویا می بینید.

هوشیار شدن در دنیای رویاهای شما نه تنها از نظر معنوی نمادین است (به معنای واقعی کلمه “بیدار شدن”)، بلکه فرصتی است برای کشف قلمرو پنهان ضمیر ناخودآگاه شما.

پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش : این فرصت از جانب روح شما نادر است، یا می تواند بدون هیچ تلاشی از جانب شما ثابت باشد.

صرف نظر از این، می توان به طور فعال رویای شفاف را تمرین کرد. ممکن است دوست داشته باشید در مورد چگونگی رویای شفاف بیشتر بدانید.

اگر عادت به دیدن رویاهای شفاف خود به خودی دارید، با آن به عنوان یک هدیه مقدس رفتار کنید. افراد بسیار کمی به اعماق قلمروهای ناخودآگاه دسترسی دارند.

پرواز روح چیست ؟ به همراه آموزش : این را به عنوان فرصتی برای پرسیدن سوالات و یافتن مسیری که در زندگی بیداری نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید، در نظر بگیرید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه