ikmec

زار زدائی چیست ؟ ( مراسم خروج جن از بدن ) جنگیری


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

زار زدائی چیست ؟ ( مراسم خروج جن از بدن ) جنگیری | از آنجایی که بسیاری از تصورات رایج در مورد ماهیت و کاربرد جن گیری با اغراق فیلمنامه ها و برنامه های تلویزیونی شکل گرفته است

🔷 زار زدائی چیست ؟ | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- اساس زار زدایی چیست ؟

🌟 ۲- چگونه انجام میشود ؟

🌟 ۳- هزینه انجام این مراسم به چه صورت استقیمت : ۲۷.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


زار زدایی نام یک مراسم در کشور خودمان است که در شهر های جنوبی انجام میشود
این مراسم کمی ترسناک هست و برای خروج جن از بدن انجام میشود

بیشتر در شهر های هرمزگان و جزیره قشم انجام میشود به عقیده آن ها افرادی که مریض شدند و با درمان های عادی مداوا نشدند جن در بدن آن ها وارد شده و باید خارج شود.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

کمیته عبادت الهی انتشار این پرسش ها و پاسخ های اساسی را تایید کرده است، به امید اینکه اطلاعات روشنی به دست آید. در مورد موضوعی که اغلب در هاله ای از رمز و راز یا اطلاعات نادرست قرار دارد.


جن گیری چیست؟

جن گیری شکل خاصی از دعا است که کلیسا در برابر قدرت شیطان از آن استفاده می کند.


تفاوت بین جن گیری و مراسم توبه چیست؟

جن گیری دعایی است که در رده مقدسات قرار می گیرد، یعنی یکی از تعدادی از نشانه های مقدس که توسط کلیسا «برای تقدیس شرایط مختلف زندگی» نهاده شده است (مجموعه تعالیم کلیسای کاتولیک، شماره ۳۵۱)، بنابراین متفاوت از هفت آیین مقدس کلیسا که توسط خود مسیح نهادینه شد.

زار زدائی چیست ؟ آیین توبه گناهان ما را می بخشد و ما را با کلیسا آشتی می دهد، غسل تعمید را تجدید می کند و فیض می بخشد تا با شرارت مبارزه کنیم و در فضیلت رشد کنیم. به عنوان یک مراسم مقدس، جن گیری فرد را برای فیض مقدس آماده می کند.


چرا کلیسا به جن گیری نیاز دارد؟

مواردی وجود دارد که لازم است شخص در برابر قدرت شیطان محافظت شود یا از سلطه معنوی خود خارج شود.

لینک مفید : چگونه موکل داشته باشیم ؟

در چنین مواقعی، کلیسا به طور علنی و مقتدرانه به نام عیسی مسیح این حفاظت یا رهایی را از طریق استفاده از جن گیری می خواهد.


آیا مبنای کتاب مقدسی برای جن گیری وجود دارد؟

در حالی که اساس جن گیری در خدمت عیسی مسیح است (ر.ک. مرقس ۱:۳۴، ۳۹؛ لوقا ۴:۳۵؛ متی ۱۷:۱۸)، هیچ مبنای کتاب مقدسی برای مراسم رسمی جن گیری به جز استفاده از مزامیر و پریکوپه های انجیل که در آیین جن گیری در زمان تکامل آن گنجانده شد.

زار زدائی چیست ؟ با این حال، آنچه واضح است این است که خداوند عیسی شاگردان را در مأموریت خود مشارکت داد و از طریق مأموریت آنها به کار جن گیری که توسط خود عیسی آغاز شده بود ادامه داد.

این کاری نبود که به نام خودشان انجام دادند، بلکه به نام کسی بود که آن را به آنها ارزانی داشت. بنابراین خدمت جن گیری در زندگی کلیسا به عنوان بخشی از مراقبت شبانی منظم از ارواح ادامه می یابد.


آیا پدران کلیسا در نوشته های خود به جن گیری اشاره می کنند؟

چند تن از پدران کلیسا، از جمله ایرنائوس، ترتولیان، قیپریان و آتاناسیوس از طریق نوشته های موجود خود، بینش هایی را در مورد اعمال جن گیری در زمان خود به ما ارائه می دهند.

زار زدائی چیست ؟ از طریق آنها ما نگاهی اجمالی به تحولات آشکار در ساختار و شکل جن گیری به عنوان یک آیین به تدریج شکل گرفت.

لینک مفید : از کجا بفهمیم جن در خانه وجود دارد ؟

علاوه بر استفاده از نام عیسی، عناصر دیگری در شکل گیری یک مراسم اولیه مانند علامت صلیب، بیرون کشیدن (نفس کشیدن در صورت شخص)، ادای احترام ساده شامل کتاب مقدس، دعا و روزه نقش داشتند.


آیا جن گیری انواع مختلفی دارد؟

جن گیری به دو نوع (یا شکل) تقسیم می شود. اشکال ساده یا جزئی جن گیری در دو مکان یافت می شود: اول، برای کسانی که برای غسل تعمید آماده می شوند، مراسم آغاز مسیحی بزرگسالان (RCIA) و آیین غسل تعمید برای کودکان، هر دو خواستار جن گیری های جزئی هستند.

ثانیاً ضمیمه جن گیری ها و دعاهای مربوطه شامل یک سلسله دعاهایی است که ممکن است مؤمنان از آنها استفاده کنند.

زار زدائی چیست ؟ نوع دوم، «جن گیری بزرگ» است، که مراسمی است که فقط توسط اسقف یا کشیش، با اجازه خاص و صریح افراد عادی محلی انجام می شود (ر.ک. Code of Canon Law, can. 1172). ).

این شکل برای «اخراج شیاطین یا رهایی [شخص] از تسخیر اهریمنی است» (کاتشیسم کلیسای کاتولیک، شماره ۱۶۷۳).


چه زمانی و چگونه به یک فرد مبتلا به جن گیر ارجاع داده می شود؟

توصیه می‌شود که هر حوزه‌ای پروتکلی برای پاسخ به پرسش‌های مؤمنانی که ادعا می‌کنند به طور شیطانی مبتلا شده‌اند، ایجاد کند. به عنوان بخشی از پروتکل، ارزیابی باید برای تعیین وضعیت واقعی فرد انجام شود.

زار زدائی چیست ؟ تنها پس از یک معاینه کامل از جمله آزمایش های پزشکی، روانی و روانپزشکی ممکن است فرد برای تعیین نهایی در مورد تسخیر جن گیر به جن گیر ارجاع داده شود.

برای روشن بودن، تعیین واقعی اینکه آیا یکی از اعضای مؤمنان واقعاً توسط شیطان تسخیر شده است یا خیر توسط کلیسا انجام می شود، حتی اگر افراد ادعا کنند که از طریق تشخیص خود یا روان پریشی خود تسخیر شده اند.


ممکن است کسی “جن گیری بزرگ” دریافت کند؟

از آنجایی که مناسک جن‌گیری به‌عنوان مراسم مقدس، و عملاً به عنوان برکت طبقه‌بندی می‌شوند، عمل به اینکه چه کسی ممکن است «جن‌گیری بزرگ» دریافت کند، تحت قانون ۱۱۷۰ قانون کانن است.

زار زدائی چیست ؟ افراد زیر در صورت لزوم می توانند از این نعمت تخصصی برخوردار شوند: ۱) کاتولیک ها. ۲) تعالیم؛ ۳) مسیحیان غیر کاتولیک که آن را درخواست می کنند. و ۴) مؤمنان غیر مسیحی به شرط داشتن روحیه مناسب – به این معنی که در تمایل خود برای رهایی از نفوذ شیطان صادق هستند.

در مواردی که مربوط به یک غیر کاتولیک است، موضوع باید به اطلاع اسقف اسقف شود (رجوع کنید به ERS، شماره ۱۸).


“جن گیری بزرگ” چند بار انجام می شود؟

فراوانی جن‌گیری‌هایی از این دست بر اساس نیاز معتبر به این مراسم تعیین می‌شود. به همین دلیل است که ایجاد یک پروتکل اسقفی مهم است.

در طول قرن‌ها، کلیسا هنگام ارزیابی موارد ادعایی تسخیر شیطانی محتاطانه عمل کرده است. دلیل این امر منع دسترسی به اعضای مؤمنی است که نیاز واقعی دارند.

زار زدائی چیست ؟ با این حال، کلیسا به همان اندازه نگران است که افراد گرفتار ذهنیت هیجان‌گرایانه نشوند و در نتیجه نوعی رابطه جنبی ایجاد نکنند.

لینک مفید : نشانه های آزار جن

اگرچه نادر است، اما موارد واقعی تسخیر شیطان باید به شیوه ای متعادل و با نهایت دقت به فرد مبتلا رسیدگی شود.


تفاوت بین جن گیری بزرگ و جن گیری جزئی چیست؟

در حالی که هر دو شکل جن گیری علیه قدرت شیطان است، مراسم جن گیری بزرگ تنها زمانی به کار می رود که مورد تسخیر واقعی شیطان باشد، یعنی زمانی که مشخص شود که حضور شیطان در بدن انسان است. تسخیر شده و شیطان قادر است بر آن بدن تسلط یابد.

زار زدائی چیست ؟ جن‌گیری‌های جزئی، دعاهایی هستند که برای شکستن تأثیر شر و گناه در زندگی یک شخص، چه به عنوان یک کاتچومن که برای غسل تعمید آماده می‌شود یا به عنوان یکی از وفاداران تعمید یافته که برای غلبه بر تأثیر شر و گناه در زندگی خود تلاش می‌کنند، استفاده می‌شوند.


آیا در متن جن گیری و ادعیه مربوطه از هر کدام نمونه هایی وجود دارد؟

متن آیینی جن‌گیری‌ها و دعاهای مرتبط از یک مقدمه، دو فصل («آیین جن‌گیری بزرگ» و «متون مختلف») تشکیل شده است و با دو ضمیمه به پایان می‌رسد. فصل دوم مجموعه ای از متون اضافی را ارائه می دهد که به عنوان گزینه هایی در اداره خود مناسک عمل می کنند.

زار زدائی چیست ؟ ضمیمه اول شامل دعاهای جن گیرانه است که به صلاحدید اسقف اسقف اعظم در زمانی که چیزی یا مکانی نفوذ شیطانی پیدا کرده است یا خود کلیسا با آزار و اذیت و مخالفت روبرو می شود، استفاده می شود.

این سری اخیر از دعاها را نباید با خود مراسم جن گیری بزرگ اشتباه گرفت. سرانجام، ضمیمه دوم دعاها و دعاهایی را برای استفاده خصوصی مؤمنان ارائه می دهد.


چه کسی ممکن است انواع جن گیری را انجام دهد؟

وزیر یک جن گیری جزئی، وزیر مجاز مراسم مقدس (RCIA یا تعمید برای کودکان) یا برکتی است که جشن گرفته می شود.

زار زدائی چیست ؟ بنابراین، دعاهای ضمیمه دوم، «دعاهایی که مؤمنان می‌توانند به طور خصوصی در مبارزه با قدرت‌های تاریکی از آن استفاده کنند» می‌تواند توسط هر یک از اعضای روحانیت یا مؤمنان عادی اقامه شود.

با این حال، مراسم جن گیری بزرگ فقط باید توسط اسقف یا کشیشی برگزار شود که اجازه خاص و صریح اسقف اسقف را گرفته باشد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه