ikmec

سنگ توپاز و نحوه آشنایی از اسرار پنهان سنگ توپاز


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

سنگ توپاز | یکی دیگر از ماساژهای سنتی محبوب به نام Lomi Lomi شناخته می شود. . درمان های ماساژ با سنگ نیز با نام سنگ‌های مورد استفاده شناخته می‌شوند – به عنوان مثال، ماساژ سنگ گدازه و ماساژ سنگ رودخانه.

🔷 سنگ توپاز | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- خواص سنگ توپاز

🌟 ۲- اساس سنگ توپاز چیست ؟قیمت : ۳۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


سنگ توپاز | مصریان سنگ‌ توپاز را سمبل‌ خورشید می‌ دانند. یونانیان باستان اعتقاد داشتند که این سنگ باطل کننده سحر و جادوست.

رومیان نیز عقیده داشتند که توپاز افزایش دهنده هوش و وفاداری است و برای درمان خونریزی و آسم نیز از آن استفاده می کردند. جالبست بدانید در برزیل توپاز سمبل دندانپزشکان است.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


سنگ توپاز | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


خواص سنگ درمانی

در حالی که ماساژ درمانی با سنگ ممکن است یک روند جدید به نظر برسد، این روش برای قرن ها توسط فرهنگ های باستانی در سراسر جهان برای درمان بیماری ها استفاده شده است!

گزارش های تاریخی نشان می دهد که استفاده از سنگ های حرارت دیده برای بهبود عملکرد اندام های داخلی و رفع خستگی ماهیچه ها به ۲۰۰۰-۱۵۰۰ سال قبل از میلاد در چین برمی گردد.

سنگ توپاز : ژاپنی ها از سنگ درمانی برای گرم نگه داشتن شکم خود بعد از غذا استفاده می کنند.

لینک مفید : آموزش طی الارض

این باعث می شود احساس سیری کنند و از پرخوری جلوگیری می کند. بومیان آمریکا به کمک سنگ های گرم شده در معرض نور خورشید، درد عضلات را تسکین می دهند. سنگ ها در فال گیری و اعمال شفابخش توسط شفا دهندگان قبیله ای شیلی استفاده شده است.

به طور کلی، سنت ها شامل حمل یا پوشیدن سنگ هایی با خواص درمانی برای ارتقای سلامت یا دفع بیماری ها، گذاشتن سنگ بر روی بدن به صورت الگو برای درمان بیماری ها یا تسکین درد، یا استفاده از سنگ ها برای اهداف تشریفاتی بوده است.

سنگ توپاز : در حالی که تکنیک های رایج ماساژ سنگی رایج در سراسر جهان به احتمال زیاد اقتباسی از درمان چینی است، شور و شوق این درمان سلامتی را می توان به معرفی LaStone Therapy در سال ۱۹۹۳ نسبت داد.

درمان ماساژ LavaShells که در سال ۲۰۰۹ توسعه یافت، شامل استفاده از پوسته‌های بازیافتی Tiger Clam، که خود گرم شونده هستند، برای انجام این درمان است.

از سنگ های سرد و گرم در ماساژ درمانی سنگ استفاده می شود. برای دانستن فواید هر کدام و انواع سنگ های مورد استفاده، ادامه مطلب را بخوانید.


ماساژ سنگ داغ

ماساژ درمانی با سنگ داغ، همانطور که از نام آن پیداست، با استفاده از سنگ های داغ انجام می شود.

سنگ های صاف و صاف که می توانند گرما را حفظ کنند برای این درمان انتخاب می شوند.

لینک مفید : احضار روح اصولی

سنگ ها تا دمای ۵۴ تا ۶۲ درجه سانتیگراد گرم می شوند و روی چندین نقطه طب فشاری روی بدن – در امتداد ستون فقرات، روی شکم، قفسه سینه، کف دست و بین انگشتان پا قرار می گیرند.

سنگ توپاز : درمانگران ممکن است سنگ ها را روغن کاری کنند و با استفاده از سنگ ها و دست های خود از انواع ضربه ها استفاده کنند تا بر روی گره ها و پیچ خوردگی های عضلات بدن شما کار کنند.

درمان باعث ایجاد حالتی عمیقاً آرام و مراقبه می شود و مطمئناً از درخشش پس از آن لذت خواهید برد!

در حالی که همه انواع ماساژ باعث تسکین درد می شود، ماساژ سنگ داغ اجازه می دهد تا از طریق گرما به لایه های عمیق تر ماهیچه ها دسترسی پیدا کنید، بنابراین تنش عضلات، تاندون ها و رباط ها را بهتر کاهش می دهد.


افزایش جریان خون

گردش خون ضعیف می تواند باعث خستگی عضلانی شود و می تواند منجر به تجمع اسید لاکتیک و مایع در عضلات شود.

سنگ توپاز : استفاده از گرما از طریق استفاده از سنگ های گرم شده رگ های خونی را باز می کند و در نتیجه گردش خون را تقویت می کند. این امر به سلول های ماهیچه ای اکسیژن بیشتری می دهد و در نهایت درد را کاهش می دهد.

همچنین، ماساژ سنگ داغ شامل قرار دادن سنگ در نقاط کلیدی یا مراکز انرژی بدن شما است که انسدادها را از بین می برد و باعث بهبودی می شود.


مدیریت استرس

ماهیت تسکین دهنده ماساژ سنگ داغ باعث آرامش می شود و به تعادل متابولیسم کمک می کند.

سنگ توپاز : با آرام کردن ذهن، این درمان به شما کمک می کند تا نگرانی ها را از بین ببرید و به مبارزه با افسردگی، اختلالات اضطرابی و فشار خون و بهبود سلامت قلب و عروق کمک کنید.


خواب را ترویج می کند

تنش، نگرانی، درد و ناراحتی می تواند کیفیت خواب را مختل کند. با پرداختن به همه این مسائل، ماساژ درمانی با سنگ داغ می تواند ذهن و بدن را آرام کند و خواب آرام را تقویت کند.


شرایط سلامتی را بهبود می بخشد

علائم بیماری های خودایمنی یا مزمن، به ویژه آنهایی که با سیستم عضلانی و عصبی مرتبط هستند، مانند آرتریت و فیبرومیالژیا را می توان با ماساژ سنگ داغ بهبود بخشید.


ایمنی را تقویت می کند

ماساژ سنگ داغ می تواند سطح آرژنین-وازوپرسین را کاهش دهد، هورمونی که فشار خون و احتباس آب را در بدن تنظیم می کند. گردش خون بهبود یافته همچنین به دفع سموم از بدن کمک می کند و به ایمنی بهتر کمک می کند.

سنگ توپاز : دمای سرد به طور گسترده ای در تکنیک های درمانی استفاده می شود و فقط برای استفاده در هوای گرم تر محدود نمی شود. در حالی که به اندازه قبلی شناخته شده نیست، ماساژ با سنگ سرد به اندازه ماساژ با سنگ داغ در ارتقای سلامت و آرامش موثر است.

سنگ هایی که به طور طبیعی در دمای اتاق خنک تر از سایر سنگ ها هستند و می توانند دمای سرد را حفظ کنند در ماساژ با سنگ سرد استفاده می شوند. ماساژ سنگ سرد در کاهش مشکلات سینوسی و سردرد مفید است.

سنگ توپاز : از آنجایی که سنگ ها روی صورت، سر قرار می گیرند و در اطراف شقیقه ها ماساژ داده می شوند، برای راحتی و سهولت استفاده شکل می گیرند.


علائم سینوزیت را از بین ببرید

سینوزیت معمولاً در اثر عفونت ویروسی یا باکتریایی، بیماری های خودایمنی یا آلرژی ایجاد می شود.

دلایل دیگر این بیماری عبارتند از انحراف تیغه بینی یا سایر ناهنجاری های ساختاری، پولیپ بینی یا عفونت دندان. علائم سینوزیت سردرد، تب، تورم و درد اطراف چشم، درد در دندان ها و گوش ها، خستگی و غیره است.

سنگ توپاز : ماساژ سنگ سرد با سنگ هایی که به طور مناسب روی پیشانی و اطراف چشم قرار می گیرند و فشار به سر، گردن، و فک می تواند حرکت احتقانی را تسهیل کرده و تورم را کاهش دهد.


تسکین سردرد

استفاده از سرما درمانی باعث انقباض عروق خونی و کاهش التهاب می شود. به همین دلیل، ماساژ با سنگ سرد برای تسکین سردرد به خوبی عمل می کند.

لینک مفید : پرواز روح

سنگ های سرد نیز اثر کمی بی حس کننده دارند که می تواند احساس درد را کاهش دهد.


تسکین درد برای جراحات

ماساژ با سنگ سرد می‌تواند به روشی مشابه با کیسه‌های سرد برای تسکین درد برای جراحات عمل کند.

سنگ توپاز : سرما درمانی جریان خون را کاهش می دهد که به نوبه خود التهاب را کاهش می دهد و فعالیت عصبی را به طور موقت کاهش می دهد که به کاهش درد کمک می کند.

به این ترتیب، این درمان برای ورزشکاری مفید است که آسیب دیده است یا در حین انجام کارهای خانه، عضله ای را کشیده اید.


خلق و خوی بالا برود

ماساژ سنگ سرد باعث می شود که روی درمان انجام شده تمرکز کنید. با دور کردن ذهن از استرس، ماساژ سنگ سرد اضطراب را کاهش می دهد و خلق و خو را تقویت می کند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه