ikmec

راز هفت چاکرا بدن و نحوه آشنایی با راز و رمز چاکراها


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

راز هفت چاکرا بدن | وقتی چشمان را میبندم، دستهایم دیده نمیشوند؛ ولی هنوز هم یک احساس درونی از بودن چیزی در آنجا وجود دارد.

🔷 راز هفت چاکرا بدن | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- کاربرد هر چاکرا

🌟 ۲- راز هفت چاکرا بدنقیمت : ۱۳.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


نه تنها آگاهی نسبت به بیرون؛ از درون هم میتوانی به همان نحو نسبت به بدنت آگاه شوی. من میتوانم از دستانم، به محض دیدن آنها، آگاه شوم؛ اما یک حس درونی هم هست.

از بدن مادی شروع کن. آن وقت، هر مرتبه دیگری به رویت گشوده میشود. لحظها ی که روی اولین بدن کار میکنی، نگاههای گذرایی به دومین بدن داری. لحظه به لحظه نسبت به آن آگاه باش.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


راز هفت چاکرا بدن | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

چاکراها احتمالاً شنیده اید که در کلاس یوگا به آنها اشاره می شود. تقریباً قطعاً شخصیت «عصر جدید» را در تلویزیون یا در یک فیلم شنیده‌اید که در مورد مسدود شدن چاکراهای شخصی صحبت می‌کند.

حتی ممکن است کسی به شما توصیه کند که باید روی یک چاکرای خاص کار کنید. اما این بدان معنا نیست که شما می دانید آنها چیست. مطمئن باشید: شما تنها نیستید.


تاریخچه چاکراها

چاکراها اخیراً با رشد محبوبیت یوگا و فلسفه های عصر جدید به طور کلی شناخته شده شده اند. آنها یک سیستم انرژی پیچیده و باستانی هستند که از هند سرچشمه گرفته اند.

آنها برای اولین بار در وداها، متون مقدس باستانی دانش معنوی که مربوط به ۱۵۰۰ تا ۱۰۰۰ قبل از میلاد است، ذکر شدند. چیزهای زیادی می توان در مورد آنها مطالعه کرد.


چاکرا

چاکرا (چاکرا در سانسکریت) به معنای “چرخ” است و به نقاط انرژی در بدن شما اشاره دارد. تصور می‌شود که آن‌ها دیسک‌های انرژی در حال چرخش هستند که باید «باز» و در یک راستا باقی بمانند، زیرا با دسته‌هایی از اعصاب، اندام‌های اصلی و مناطقی از بدن پر انرژی ما مطابقت دارند که بر سلامت عاطفی و فیزیکی ما تأثیر می‌گذارند.

راز هفت چاکرا بدن : برخی می گویند ۱۱۴ چاکرا مختلف وجود دارد، اما هفت چاکرای اصلی وجود دارد که در امتداد ستون فقرات شما قرار دارند. اینها چاکراهایی هستند که بیشتر ما وقتی در مورد آنها صحبت می کنیم به آنها اشاره می کنیم.

لینک مفید : راز خود هیپنوتیزم

هر یک از این هفت چاکرا اصلی دارای شماره، نام، رنگ، ناحیه خاصی از ستون فقرات از استخوان خاجی تا تاج سر و تمرکز بر سلامت هستند.

یک چاکرای ریشه مسدود شده می تواند به صورت مسائل فیزیکی مانند آرتریت، یبوست، و مشکلات مثانه یا روده بزرگ، یا از نظر احساسی از طریق احساس ناامنی در مورد مسائل مالی یا نیازهای اولیه و رفاه ما ظاهر شود. وقتی در یک راستا و باز باشد، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر احساسی احساس امنیت و امنیت می کنیم.

راز هفت چاکرا بدن : مشکلات مربوط به این چاکرا را می توان از طریق مشکلات ارگان های مرتبط مانند عفونت های دستگاه ادراری، کمردرد و ناتوانی جنسی مشاهده کرد. از نظر عاطفی، این چاکرا با احساس ارزشمندی ما و حتی به طور خاص تر، ارزش خود در حول لذت، تمایلات جنسی و خلاقیت مرتبط است.

لینک مفید : پک کامل متافیزیک

انسداد در چاکرای سوم اغلب از طریق مشکلات گوارشی مانند زخم معده، سوزش سر دل، اختلالات خوردن و سوء هاضمه تجربه می شود. این چاکرای قدرت شخصی ماست. این بدان معناست که با عزت نفس و اعتماد به نفس ما مرتبط است.

بلوک های موجود در چاکرای قلب ما می توانند از طریق مشکلات قلبی، آسم و مشکلات وزن در سلامت جسمانی ما ظاهر شوند. اما بلوک‌ها اغلب از طریق اعمال افراد به وضوح دیده می‌شوند.

راز هفت چاکرا بدن : افراد مبتلا به بلوک چاکرای قلب اغلب دیگران را در اولویت قرار می دهند تا به ضرر خودشان باشد.

لینک مفید : باطل کردن سحر

این وسط هفت چاکرا است، بنابراین شکاف بین چاکراهای بالایی و پایینی ما را پر می کند، و همچنین نشان دهنده توانایی ما برای دوست داشتن و ارتباط با دیگران است. وقتی از همسویی خارج شویم، می‌تواند باعث شود احساس تنهایی، ناامنی و انزوا کنیم.

همانطور که انتظار می رود، این چاکرا با توانایی ما در برقراری ارتباط کلامی مرتبط است. مشکلات صدا و گلو و همچنین هر گونه مشکلی در اطراف آن ناحیه، مانند دندان ها، لثه ها و دهان، می تواند نشان دهنده انسداد باشد.

لینک مفید : پرواز روح

بلوک‌ها یا ناهماهنگی‌ها را می‌توان از طریق مکالمات مسلط، شایعات، صحبت بدون فکر کردن و مشکل در بیان افکار خود مشاهده کرد.

راز هفت چاکرا بدن : هنگامی که همسو هستید، با دلسوزی صحبت می کنید و گوش می دهید و وقتی صحبت می کنید احساس اعتماد به نفس می کنید، زیرا می دانید که با کلمات خود صادق هستید.

از آنجایی که این چاکرا از نظر فیزیکی روی سر قرار دارد، انسداد می تواند به صورت سردرد، مشکلات بینایی یا تمرکز، و مشکلات شنوایی ظاهر شود.

افرادی که در گوش دادن به واقعیت مشکل دارند (که به نظر می رسد “همه چیز را می دانند”) یا افرادی که با شهود خود در ارتباط نیستند نیز ممکن است دچار مشکل شوند.

راز هفت چاکرا بدن : وقتی باز و در یک راستا هستند، تصور می‌شود که مردم از شهود خود پیروی می‌کنند و می‌توانند تصویر بزرگ را ببینند.

چاکرای تاج به هر چاکرای دیگر (و در نتیجه هر اندام در این سیستم) مرتبط است و بنابراین نه تنها بر همه آن اندام‌ها، بلکه بر مغز و سیستم عصبی ما نیز تأثیر می‌گذارد. این چاکرای روشنگری در نظر گرفته می شود و نشان دهنده ارتباط ما با هدف و معنویت زندگی ما است.

کسانی که چاکرای تاج مسدود شده دارند ممکن است کوته فکر، شکاک یا سرسخت به نظر برسند. هنگامی که این چاکرا باز است، تصور می شود که به باز نگه داشتن سایر چاکراها کمک می کند و به فرد سعادت و روشنگری می بخشد.

راز هفت چاکرا بدن : از آنجایی که اینها همه مراکز پرانرژی بدن هستند که با احساسات مطابقت دارند، احتمالاً یکی از آنها هنگام خواندن با شما طنین انداز شده است. فردا ممکن است یکی دیگر با شما طنین انداز شود.

این احتمال وجود دارد که یکی بیش از سایرین به عنوان یک مشکل مداوم با شما طنین انداز شود، چاکرایی که اغلب با بلوک ها سر و کار دارید.

لینک مفید : فنگشویی

انسدادهای دیگر ممکن است هرازگاهی ظاهر شوند. در سیستم چاکرا، این الگوها اصطلاحات خاصی دارند و درمان های توصیه شده ای وجود دارد.


غذای آماده

اگر چاکراها فراتر از تفکیک بالا به شما علاقه مند هستند، می توانید اطلاعاتی در مورد تعادل چاکراها و هم ترازی مجدد پیدا کنید.

راز هفت چاکرا بدن : این می تواند شامل موارد زیادی از جمله یوگا، مدیتیشن، پاکسازی چاکراها، انواع خاصی از تمرینات بدن و حتی موسیقی باشد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه