ikmec

سفر روح و آشنایی با راز و رمز پنهان مربوط به سفر روح


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

راز و رمز پنهان مربوط به آموزش سفر روح | ملائک آماده مدد به ما در شیوه های گوناگون از مسائل و مشکلاتی که به نظر دنیایی می آیند، تا موارد کاملاً اظطراری و نیز امور عمیق معنوی هستند.

🔷 راز آموزش سفر روح | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- سرنخ جدید برای سفر روح

🌟 ۲- ارتباط با ملائک

🌟 ۳- چند پیشنهاد


قیمت : ۵۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


یکی از وظایف شفابخشیی فرشیتگان ایین است که به ما کمک می کنند که تواتر ارتعاشی وجودمان را به متعالی ترین و بهترین مییزان ارتقیاء دهیم.

آنها به دو دلیل می خواهند که ما چنین تحولی را اعمیال کنییم. اول ایین کیه ایین دگرگیونی ییک مرحله از “صعود” است. ما همگی در جاده این مکاشفه ایم که دریابیم ما با خدا یکی هستیم.

آنگاه که حقیقت این امر را دریابیم و با این معرفت زندگی نماییم، در وضعیت صعود قرار خواهیم گرفت. این گونه دانش، عمیق ًا تمامی تعامل های شما را با اطرافیان تان متعالی میی سیازد.

لحظیه ای تصور کنید اگر آگاهی مستدام داشتید که هر آن کس که شما با وی سخن می گویید وجهی آسمانی از خود خدایی شماست، زندگی برایتان چگونه می شیدک آنگیاه عشیقی کامیل و جیامع را هیم نسیبت بیه دیگران و هم نسبت به خودتان ادراک می کنیید و زنیدگی را همچیون بهشیتی بیر روی زمیین تجربیه خواهید کرد.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


راز آموزش سفر روح | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


فرافکنی اختری سرگرم کننده و جذاب است – اما آیا واقعی است؟

این ایده که انسان ها می توانند بدن خود را در حالت خواب ترک کنند، باستانی است. افراد بی‌شماری، از عصر جدید گرفته تا شمن‌ها در سراسر جهان، بر این باورند که ارتباط با هوش کیهانی از طریق رؤیاها و رویاهای واضحی که در طول فرافکنی اختری تجربه می‌شوند، که به عنوان تجربیات خارج از بدن نیز شناخته می‌شوند، ممکن است.

راز آموزش سفر روح : بررسی‌ها نشان می‌دهد که بین ۸ تا ۲۰ درصد از مردم ادعا می‌کنند که در مقطعی از زندگی‌شان چیزی شبیه به یک تجربه خارج از بدن داشته‌اند – احساسی از آگاهی، روح یا «بدن اختری» که بدن فیزیکی را ترک می‌کند.

لینک مفید : تکنیک تخصصی پاکسازی روح

در حالی که بیشتر تجربیات در هنگام خواب یا تحت هیپنوتیزم رخ می دهد، برخی از افراد ادعا می کنند که این کار را در حالی که صرفاً آرام هستند انجام می دهند.

اگرچه در اصل یک تمرین مراقبه خصوصی و شبه مذهبی است – مانند بسیاری از باورهای عصر جدید – تجاری شده است.

راز آموزش سفر روح : سفرهای اختری می تواند تجارت بزرگی باشد، و کتاب ها، سمینارها، دی وی دی ها و سایر مطالب زیادی وجود دارد که به دانش آموزان آموزش می دهد چگونه بدن فیزیکی خود را ترک کنند و به ابعاد دیگر دسترسی پیدا کنند.


آیا آنها کار می کنند؟ چه کسی می داند؟

ممکن است تجربه‌ای عمیق باشد، اما مشکل اساسی این است که واقعاً هیچ راهی برای اندازه‌گیری علمی وجود ندارد که آیا روح یک فرد به بدن «ترک» یا «ورود» می‌شود یا خیر.

راز آموزش سفر روح : ساده ترین و بهترین توضیح برای تجربیات خارج از بدن این است که فرد صرفاً در حال خیال پردازی و رویاپردازی است. از آنجایی که هیچ مدرک علمی مبنی بر وجود آگاهی در خارج از مغز وجود ندارد، فرافکنی اختری توسط دانشمندان رد می شود.

چرا فرافکنی اختری از نظر علمی ثابت نشده است؟ برخی ادعا می کنند که دلیل آن این است که دانشمندان جریان اصلی ذهنی بسته دارند و حتی از بررسی شواهدی که با جهان بینی محدود آنها همخوانی ندارد، خودداری می کنند.

با این حال، در علم، کسانی که نظریه‌های مسلط را رد می‌کنند، پاداش می‌گیرند، نه مجازات. اثبات وجود قدرت های روانی، فرافکنی اختری یا ابعاد جایگزین، اگر جایزه نوبل نباشد، دانشمندان مخالف را در کتاب های تاریخ جای خواهد داد.

راز آموزش سفر روح : آزمایش علمی اعتبار سفر اختری باید بسیار ساده باشد. برای مثال، ممکن است ۱۰ شی ناشناخته را در مکان‌های مختلف پنهان کنید و سپس از فردی بخواهید که آگاهی خود را به هر مکان نشان دهد و دقیقاً آنچه را در آنجا وجود دارد، توصیف کند. یا توضیحات مطابقت دارند یا نه.

ما نیازی به متوسل شدن به چنین آزمایش‌های مصنوعی نداریم، زیرا دنیای واقعی فرصت‌های بی‌شماری را برای نمایش فرافکنی اختری فراهم می‌کند. اگر ثابت شود، سفر اختری برای جهان فوق العاده مفید خواهد بود.

نیازی به فرستادن انسان به شرایط بسیار خطرناک – مانند بلایای هسته ای – برای تعیین وضعیت نیست.

راز آموزش سفر روح : افرادی که هوشیاری آنها می تواند پرواز کند و از دیوارها عبور کند، در هنگام بلایای طبیعی مانند زلزله جان افراد را نجات می دهد، به راحتی از میان آوارها و ساختمان های فرو ریخته حرکت می کنند تا بازماندگان را بیابند و نیروهای امدادی را به سمت آنها هدایت کنند.

پروژکتورهای اختری، مانند روانشناسان، برای پلیس در هنگام تیراندازی دسته جمعی و موقعیت های گروگان گیری بسیار ارزشمند خواهند بود و دقیقاً تعداد مظنونان را توصیف می کنند، در کجای ساختمان می توان آنها را پیدا کرد و سایر جزئیات مهم. عدم حضور این افراد در شرایط مرگ و زندگی آشکار است.

تمرین‌کنندگان سفرهای اختری اصرار دارند که این تجربه باید واقعی باشد، زیرا بسیار واضح به نظر می‌رسد، و به این دلیل که برخی از تجربیات مشابه هستند، حتی برای افرادی از فرهنگ‌های مختلف.

راز آموزش سفر روح : اما تعجب آور نیست که بسیاری از افرادی که فرافکنی اختری را امتحان می کنند، تجربیات مشابهی دارند – در نهایت، اصطلاح “تصویرسازی هدایت شده” به این معناست: زمانی که یک مرجع (مانند یک روانشناس یا معلم سفرهای اختری) به فرد می گوید که چه چیزی باید از او انتظار داشته باشد. تجربه.

لینک مفید : آموزش خلسه

به گفته سوزان بلک مور، محقق، نویسنده کتاب «فراتر از بدن: بررسی تجربیات خارج از بدن»، افرادی که سفرهای اختری را تجربه می‌کنند، «در معیارهای هیپنوتیزم پذیری و در چندین نظرسنجی در مورد معیارها امتیاز بالاتری کسب کرده‌اند.

جذب، [معیار توانایی فرد برای توجه کامل به چیزی و غوطه ور شدن در آن، حتی اگر واقعی نباشد، مانند یک فیلم، نمایشنامه یا رویداد خیالی».

راز آموزش سفر روح : تجربه کنندگان خارج از بدن بیش از حد معمول تخیل، تلقین پذیر و مستعد فانتزی هستند، اگرچه میزان مصرف مواد مخدر و الکل پایینی دارند و هیچ نشانه آشکاری از آسیب شناسی روانی یا بیماری روانی ندارند.

لینک مفید : راه رفتن روی آب

اگرچه تمرین‌کنندگان فرافکنی اختری اصرار دارند تجربیات آنها واقعی است، اما شواهد آنها تماماً حکایتی است – دقیقاً همانطور که فردی که پیوت یا LSD مصرف می‌کند ممکن است واقعاً متقاعد شود که در حالی که در حالت تغییر یافته خود با خدا، افراد مرده یا فرشتگان تعامل داشته است.

راز آموزش سفر روح : فرافکنی اختری یک سرگرمی سرگرم کننده و بی ضرر است که می تواند عمیق و در برخی موارد حتی زندگی را تغییر دهد.

اما هیچ مدرکی مبنی بر اینکه تجربیات خارج از بدن به جای داخل مغز در خارج از بدن اتفاق می افتد وجود ندارد.

لینک مفید : فنگشویی

تا زمانی که وجود یک هواپیمای اختری اثبات نشود – و قابل دسترسی باشد – همیشه ماجراهای جادوگر عالی ادامه دارد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه