ikmec

طی الارض اصولی و راز رمز پنهان انجام دادن طی الارض


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

راز انجام دادن طی الارض | اگر به تازگی سفر معنوی خود را شروع کرده اید، این روند به راحتی می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. به تعداد افرادی که در مورد آن سوال بپرسند، مسیرهای معنوی متفاوتی برای روشنگری وجود دارد. نه تنها این، بلکه اکثر مردم به شدت معتقدند که راه آنها “راه درست” است.

🔷 راز انجام دادن طی الارض | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- مراحل انجام طی الارض

🌟 ۲- راز انجام دادن طی الارضقیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


بنابراین چگونه می‌توانید تمام اطلاعات موجود را مرتب کنید و سفر معنوی مناسب خود را پیدا کنید؟ خوب، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، و سوالاتی که قبل از شروع باید از خود بپرسید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


راز انجام دادن طی الارض | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


سفر معنوی چیست؟

اولین نکته ای که باید روشن شود این است که وقتی در مورد یک سفر معنوی صحبت می کنید دقیقاً منظور شما چیست.

راز انجام دادن طی الارض : برای برخی افراد، یک سفر معنوی یک تجربه مذهبی خاص یا مناسک گذر است، در حالی که برای برخی دیگر یک تجربه دنیوی دیگر، خارج از بدن، یا حتی یک سفر توهم زا با داروهایی مانند آیاهواسکا یا ال اس دی است.

برای من شخصاً تمام زندگی را بخشی از سفر خود می دانم و فکر می کنم معنویت چیزی است که هر کدام از ما به مرور و به مرور زمان در درون خود پرورش می دهیم.

لینک مفید : طی الارض در خواب

یکی از جنبه های کلیدی که با تعریف سفر معنوی شما همراه است، درک معنای روشنگری است.

آیا در تلاش برای رسیدن به حالت نیروانا کامل هستید، در حالی که در مدیتیشن بر روی یک کوه زیبا، دور از هیاهوی زندگی مدرن نشسته اید؟

یا سعی می کنید بفهمید که چگونه در درون خود آرامش پیدا کنید، استرس را کاهش دهید و در سطح بالاتری در زندگی خود فعالیت کنید؟

راز انجام دادن طی الارض : من دوست دارم روشنگری را صرفاً به عنوان عملکرد از یک حالت شفافیت و آرامش کامل در نظر بگیرم.

لینک مفید : تعبیر رویا با راه حل علمی

این بالاترین نسخه از خودم است که من دائماً برای رسیدن به آن تلاش می‌کنم، و می‌توان آن را به سادگی با حضور بیشتر در اقدامات روزانه‌تان، صرف زمان برای عقب‌نشینی و زندگی از یک وضعیت بالاتر آگاهی یافت.


آیا برای عارف بودن باید مذهبی باشم؟

مفهوم دیگری که اغلب در این میان مطرح می شود، ایده دین است. بسیاری از مردم فکر می کنند که معنویت و دین در هم تنیده شده اند.

در حالی که این می تواند برای بسیاری از افراد صدق کند، من می خواهم روشن کنم که این ارتباط همیشه انتخابی است که باید برای خود انتخاب کنید.

راز انجام دادن طی الارض : چه به یک دین خاص پایبند باشید، چه برخی از باورها را از مذاهب مختلف پذیرفته باشید، یا از کلمه خدا بپرهیزید، همچنان می توانید یک زندگی عمیقاً معنوی داشته باشید.

مجدداً، همه چیز در مورد تعریف آنچه برای شما مناسب است، به منظور روشن کردن مسیر خود است.


چگونه از نظر روحی بیدار می شوید؟

هنگامی که شروع به درک اینکه واقعاً سفر معنوی شما چیست، سؤال واضح بعدی حول محور چگونگی بیدار شدن معنوی است.

توضیح کلیدی در اینجا درک این نکته است که بیداری صرفاً به معنای آگاهی است.

راز انجام دادن طی الارض : شما می توانید به طرق مختلف بیدار شوید، اما همه آنها حول آگاهی بیشتر از افکار، باورها و اعمال خود می چرخند.


زمان برای گام به عقب بردارید

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش سطح آگاهی این است که در طول ایده، زمانی را به عقب برگردید.

تمرین‌های تنفسی مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای انجام این کار از آنها استفاده کنید، اما ایده اصلی پشت هر یک از آنها این است که با خارج کردن خود از جزئیات درام روزانه‌تان، دیدگاهی بهتر به دست آورید.

راز انجام دادن طی الارض : وقتی عقب نشینی می کنید، پذیرای ایده ها و روش های جدید برای نگاه کردن به جهان می شوید. این پذیرش شما را برای درک سطح بالاتر و جهش های آگاهی آماده می کند.

لینک مفید : راز هفت چاکرا بدن

برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید تا یاد بگیرید چگونه هر روز به عقب برگردید و آرامش پیدا کنید.


شادی خود را دنبال کنید

دومین اصل که باید به آن توجه داشت این است که معنویت در هسته خود به داشتن یک زندگی پر جنب و جوش، پرشور و شاد خلاصه می شود.

هر تکنیک، کتاب یا فلسفه معنوی در نهایت به شما کمک می کند تا عشق بیشتری را تجربه کنید و شروع کنید به اشتراک گذاری آن عشق با دنیای اطرافتان.

راز انجام دادن طی الارض : با پیروی از شادی خود و عمل کردن بر اساس حس شهودی خود از آنچه برای شما مناسب است، شروع به حرکت سریع و بدون زحمت به سمت یک راه هماهنگ و معنوی زندگی خواهید کرد.


چگونه یک زندگی معنوی را شروع می کنید؟

در نهایت، هنگامی که اهداف معنوی خود را درک کردید و فرآیند بیداری را آغاز کردید، چگونه می توانید این ایده ها را در زندگی روزمره خود به کار ببرید؟

لینک مفید : راز آموزش سفر روح

من یک پست کامل در مورد چگونگی معنوی تر شدن در اینجا نوشته ام که به نکات عملی برای زندگی روزمره می پردازد. در حال حاضر، من می خواهم به طور خلاصه، فقط دو نکته اصلی را مطرح کنم.


مسیری را پیدا کنید که با شما طنین انداز شود

اولین مورد این است که سفر معنوی شما یک تجربه فردی است. همانطور که اشاره کردم، هیچ راه درست یا غلطی برای معنوی‌تر شدن شما وجود ندارد و راهی که انتخاب می‌کنید باید منحصر به شما باشد.

راز انجام دادن طی الارض : تعیین اهداف و درک گزینه های مختلف موجود به شما کمک می کند تا مسیری را که با شما طنین انداز می شود پیدا کنید. این ممکن است شامل عناصری از تعدادی کتاب یا مذاهب مختلف باشد، یا ممکن است یک فرآیند واحد را به شدت دنبال کند.

لینک مفید : باطل کردن سحر

صرف نظر از این، یک قانون ساده وجود دارد که می توانید از آن پیروی کنید.

اگر احساس خوبی به شما می دهد، پس مسیر درستی برای شماست. اگر احساس می کند مجبور است، ممکن است بخواهید جایگزین های دیگری را در نظر بگیرید.


معنویت در دنیای مدرن

در آخر، من می خواهم تأکید کنم که به نظر من، هدف معنویت جدا کردن خود از جهان نیست. در حالی که بسیاری از مردم دوره ای از کاوش درونی را سپری می کنند که حداقل به درجه ای از انزوا نیاز دارد، در نهایت بزرگترین چالش این است که اصول معنوی خود را در دنیای مدرن بگنجانید.

راز انجام دادن طی الارض : شما می خواهید یاد بگیرید که زندگی خود را طوری زندگی کنید که بتوانید به هر شخص یا شرایطی که قبل از شماست به خوبی پاسخ دهید. با شفقت، محبت و مهربانی و شادی پاسخ دهید، و خواهید دید که دنیای جدیدی در برابر شما آشکار می شود.

این وعده نهایی هر سیستم معنوی است. شما شروع به آرام کردن ذهن خود می کنید، درک می کنید که چه چیزی واقعا مهم است و از بالاترین نسخه خود زندگی می کنید.

راز انجام دادن طی الارض : اگر این هدف ارزشمند به نظر می‌رسد، من شما را تشویق می‌کنم دوره‌های فعلی ما را بررسی کنید تا دوره‌هایی را پیدا کنید که به رشد شما کمک می‌کند، طبق شرایط شما.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه