ikmec

علم جفر و نحوه شناخت اصولی از اسرار کائنات جفر


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

علم جفر | معنویت عنصر اصلی است که هر انسانی در طول عمر خود برای رسیدن به آن تلاش می کند تا معنای واقعی به وجود خود در این دنیای مادی ببخشد.

🔷 علم جفر | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- مراحل کسب علم جفر

🌟 ۲- علم جفر چه علمی است؟قیمت : ۹.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


علم جفر | برای برخی، معنویت چیزی است که می تواند آنها را به قدرت دانای کل در جهان، خدا متصل کند. برای آنها، خدا راه حل نهایی همه مشکلات آنهاست.

در حالی که برای دیگران، مفهوم معنویت وجود خود را در مدیتیشن، یوگا، پیاده روی طولانی یا انعکاس آرام چیزی پیدا می کند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

اما باید مفهوم معنویت را درک کرد. این چیزی نیست که فقط به دینداری یا مراقبه یا چند پیاده روی طولانی محدود شود.

این یک اصطلاح چتری است که چندین مفهوم دیگر از زندگی را در خود دارد. با گذشت زمان، تعریف معنویت در چند کلمه ساده بسیار دشوار شده است.

علم جفر : معنویت به نوعی مانند جوهر همان پدیده ای است که انسان را وادار می کند تا حقیقت زندگی خود را جستجو کند، به زندگی خود معنایی بخشد، همچنین هدف وجودی خود را بیابد، پاسخ هایی را در مورد بی نهایت بیابد و مهمتر از همه ارائه کند. به معنای رابطه ای که او را به چیزی که بسیار بزرگتر و برتر از او است متصل می کند.

این چیزی است که رابطه ما را با موجودات دیگر و همچنین با جهان هماهنگ می کند، این چیزی است که در ما این دیدگاه را ایجاد می کند که همه را با همان سطح شفقت ببینیم، همچنین چیزی است که ما را از قضاوت کردن نسبت به هر چیزی محدود می کند. معنویت از فرد انتظار دارد که همه را ببیند، همه را بشنود اما مطابق با خود عمل کند.

علم جفر : یافتن معنا و هدف زندگی در واقعیت‌های خشن این دنیای پر هرج و مرج، برای انسان دشوار است. سفر زندگی با مبارزه ای که انسان برای دستیابی به تجملات این دنیای مادی متحمل می شود آغاز می شود.

لینک مفید : پرواز روح

در مسابقه طولانی برای رسیدن به موفقیت، او حتی متوجه چیزهایی که دسترسی به آنها را از دست داده است، نیست. آنچه در پایان عمر با او باقی می ماند فقط گذشته ای است که اکنون فقط می تواند آرزویش را داشته باشد.

گذشته، که بدون شک او را به یک مرد بسیار موفق روی کره زمین تبدیل کرد، اما او را بدون رضایت در درون و اطراف خود باقی نگذاشت.

علم جفر : این دنیای مادی فقط هر آنچه را که محسوس است در اختیار شما قرار می دهد، اما برای رسیدن به هدف نهایی زندگی، باید معنای متعالی را از طریق هنر، طبیعت، موسیقی یا هر چیزی که او را خشنود می کند جستجو کرد.

لینک مفید : پسیکومتری و ذهن خوانی از روی اشیاء چیست؟

احساس معنویت از برخی آموزه ها یا مفاهیم نظری که توسط دیگران تکرار شده است، ناشی نمی شود. این یک احساس خودشناسی است که زمانی به دست می آید که فرد به درون خود اجازه دهد تا با آن ارتباط برقرار کند.

علم جفر : آدم باید معلم، راهنما و مرشد خودش باشد. معنویت به یک موجود فانی کمک می کند تا پاسخ سوالاتی را که به روح درونی فرد مربوط می شود بیابد. “من کی هستم؟” “چرا من اینجا هستم؟” “هدف زندگی من چیست؟” سؤالاتی است که وقتی انسان از دنیای خودخواهی جدا می شود و شادی خود را بر حسب رضایت درونی می سنجد و نه مادی گرایی، پاسخ آنها را می یابد.

روحانی بودن مستلزم مذهبی بودن یا فقط مراقبه نیست. همچنین وجود آن صرفاً در طولانی مدت و یوگا نیست. اینها روش هایی هستند که افراد مختلف برای رسیدن به شادی طولانی مدت تمرین می کنند.

علم جفر : معنویت در شادی است که فرد با گسترش شادی به دست می آورد، نه تنها شادی خود را با دیگران تقسیم می کند، بلکه دردهای آنها را نیز به اشتراک می گذارد، به جای بودن در گذشته یا آینده در حال زندگی می کند و مهمتر از همه رها کردن چیزهایی که ممکن است مسیر موفقیت شما را مختل کند.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم کابوک

معانی معنویت که مردم با آن ارتباط برقرار می کنند هر چه باشد، معنویت برای افراد مختلف به اشکال مختلف ظاهر می شود.

علم جفر : چیزی که فرد در نهایت برای آن تلاش می کند، صلح، آرامش و شادی است که برای همیشه ادامه دارد. راه هر چه باشد، معنا و هدف به زندگی با معنوی بودن داده می شود.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه