ikmec

کتاب چاکرا و آشنایی اصولی و کامل ترین کتاب چاکرا


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

کاملترین و اصولی ترین کتاب چاکرا | موضوع چاکرا به مراکز انرژی در بدن گفته می شود که در امتداد ستون فقرات قرار دارند. و چاکرا کلمه ای سانسکریت به معنای چرخ است. پراناها و انرژی حیات که در اطراف کالبد فیزیکی هر موجود زنده ای قرار دارند، از طریق چاکرا وارد می شوند.

🔷 کاملترین کتاب چاکرا | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- چاکراها و خصوصیاتقیمت : ۱۳.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


چاکراها همیشه در حال چرخش هستند و انرژی مثبت یا منفی را وارد و خارج می کنند. مثبت و منفی انرژی، بسته به فعالیت های فکری و عملی خود انسان ها می شود. خود چاکراها پاک و نورانی هستند.

چاکراها نیز به چند دسته اصلی و فرعی تقسیم شده اند. به گفته دانشمندان بیش از هفت هزار چاکرا فرعی در بدن موجود است. اما چاکراهای اصلی هفت عدد هستند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کاملترین کتاب چاکرا | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


آیا احساس ناراحتی می کنید؟

شما می خواهید شکوفا شوید، اما در عوض، فقط در حال شعبده بازی در زندگی هستید و احساس می کنید از سطح مطلوب خود فاصله دارید. شاید خسته یا استرس دارید.

کاملترین کتاب چاکرا : شاید شما با مشکلات جسمی یا مشکلات عاطفی سر و کار دارید. به احتمال زیاد چاکراهای شما مسدود شده اند. انرژی در بدن شما به درستی جریان ندارد و انواع مشکلات را ایجاد می کند.

لینک مفید : کتاب مودارا

نگران نباشید، با استفاده از ۹ تکنیک آسان و در عین حال قدرتمند برای باز کردن و تعادل چاکراهای خود، می توانید نشاط، انرژی، آرامش، وضوح، سلامتی و شادی را در زندگی خود به دست آورید.


چاکراهای شما چیست؟

چاکراهای شما مراکزی در بدن شما هستند که انرژی در آنها جریان دارد. هنگامی که هر یک از چاکراهای شما مسدود می شود، عدم تعادل و کمبود جریان آزاد در سیستم شما ایجاد می کند که می تواند منجر به مشکلات جسمی، عاطفی و روحی شود.

چاکرای ریشه شما در پایه ستون فقرات در ناحیه دنبالچه قرار دارد. این نشان دهنده احساس زمین گیر بودن است و نشان دهنده مسائل بقا، از جمله غذا و پول است. چاکرای خاجی شما در ناحیه پایین شکم شما قرار دارد.

کاملترین کتاب چاکرا : این نشان دهنده ارتباط و توانایی شما در پذیرش تجربیات جدید و اطرافیان، رفاه، تمایلات جنسی، لذت و فراوانی شماست.

لینک مفید : ذهن خوانی

چاکرای شبکه خورشیدی شما در ناحیه بالای شکم شما قرار دارد. این با عزت نفس، عزت نفس و اعتماد به نفس شما مرتبط است. چاکرای قلب شما در مرکز قفسه سینه قرار دارد.

این نشان دهنده توانایی شما برای عشق ورزیدن، آرامش درونی و شادی است. چاکرای گلوی شما در ناحیه گلوی شما قرار دارد. این به توانایی شما در برقراری ارتباط و ابراز احساسات شما مربوط می شود. چشم سوم شما بین چشمان شما روی پیشانی شما قرار دارد.

کاملترین کتاب چاکرا : این نشان دهنده توانایی شما برای تمرکز، شهود، تخیل، توانایی دیدن تصویر بزرگ، خرد و توانایی شما برای تصمیم گیری های بزرگ است.

چاکرای تاج شما بالاترین چاکرای شماست که در بالای سر شما قرار دارد. این به توانایی شما برای ارتباط کامل معنوی و تجربه سعادت خالص مربوط می شود.


آیا چاکراها واقعی هستند؟

چاکراها اولین بار در متون مقدس هندو و وداها توصیف شدند. از آن زمان و در طول تاریخ، مردم از تمرین هایی برای متعادل کردن چاکراهای خود بهره برده اند. اما چاکراهای شما مانند اندام های شما نیستند.

کاملترین کتاب چاکرا : آنها چیزهای ثابت و قابل مشاهده ای نیستند که پزشکان بتوانند آنها را لمس و معاینه کنند. پس آیا آنها از نظر علمی ثابت شده اند؟ چاکراها هنوز از نظر علمی ثابت نشده اند، اما انرژی موجود در شما ثابت شده است.

با این حال، این تصور که “همه چیز انرژی است” یک واقعیت علمی اثبات شده است که به طور گسترده در فیزیک کوانتوم پذیرفته شده است. این ایده انرژی همیشه در جریان، اساس تئوری چاکرا و تکنیک های تعادل چاکرا است.

در اواسط دهه ۹۰، کنستانتین کوروتکوف، در دانشگاه فدرال فناوری اطلاعات سن پترزبورگ، از ایده مریدین‌های چینی برای توسعه دستگاهی علمی به نام GDV استفاده کرد که می‌تواند انرژی زیستی را در بدن شما اندازه‌گیری کند و مراکز انرژی را که با بهزیستی و بهزیستی مرتبط هستند، اندازه‌گیری کند.

کاملترین کتاب چاکرا : عملکردهای بدن همچنین مطالعات بی‌شماری در مورد اینکه چگونه افزایش آگاهی و تمرین‌هایی مانند یوگا، مدیتیشن، ریکی، قدردانی و استفاده از کریستال‌ها می‌تواند چاکراهای شما را به نفع سلامت جسمی و عاطفی شما باز کند، انجام شده است.

چه از صمیم قلب به چاکراها اعتقاد داشته باشید، چه شک دارید، یا خود را در این بین بیابید، سلامت و تندرستی شما می تواند از تمریناتی که می توانند چاکراهای شما را باز کنند بهره مند شوند.

اگر می خواهید تعادل، آرامش درونی، سلامتی و شادی بیشتری در زندگی خود داشته باشید، باید این تکنیک ها را امتحان کنید.


مراقبه

مدیتیشن راهی قدرتمند برای ارتباط با روحیه و درخواست راهنمایی از خود برتر است. این یک روش فوق العاده برای ماندن در زمان حال، رهاسازی انرژی منفی یا به دام افتاده و انسدادهای ناخواسته، دعوت از انرژی جدید و مثبت و متعادل کردن چاکراهایتان است.

کاملترین کتاب چاکرا : در حالی که هر شکلی از مدیتیشن یک تمرین فوق العاده برای باز کردن چاکراهای شما است، مراقبه های هدایت شده خاص برای فعال کردن چاکراها بهترین هستند.


یوگا

یوگا راهی فوق العاده برای باز کردن بدن و در نتیجه باز کردن چاکراها و تعادل آن است. ژست های مختلف فواید متفاوتی دارند. به عنوان مثال، پست شتر می تواند قلب و چاکرای گلوی شما را به طور همزمان متعادل کند.

یک تمرین منظم یوگا می تواند برای بازگرداندن تعادل به ذهن، بدن و روح شما شگفت انگیز باشد. تای چی و چی گونگ به طور مشابه تمرین های مفیدی هستند که چاکراهای شما را باز می کنند و انرژی شما را متعادل می کنند.


مانتراها و تصدیقات

مانتراها روشی فوق العاده برای باز کردن خود در برابر عشق و شفقت بی قید و شرط است. می توانید از آنها در طول مدیتیشن یا در طول روز استفاده کنید و آنها را با صدای بلند یا در ذهن خود تکرار کنید.

کاملترین کتاب چاکرا : می توانید از کلمات سانسکریت استفاده کنید یا مانتراهای خود را بسازید. مانند مانتراها، جملات تاکیدی مثبت می تواند انرژی مثبت را در بدن شما افزایش دهد. از جملات تاکیدی استفاده کنید که بیشتر به آن نیاز دارید.

می توانید جملات تاکیدی خود را با صدای بلند در ذهن خود تکرار کنید یا حتی آنها را یادداشت کنید. ترکیبی از همه قوی ترین است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه