ikmec

راز بزرگ استرولوژی و نحوه شناخت اصولی استرولوژی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

راز بزرگ استرولوژی | تحلیلگران ومعامله گران بعد از اتمام آموزش های کاربردی تحلیل زمانی و سیکلیلک به روش آسترولوژی قادر خواهند محور و بٌعد پیچیده زمان بازار را براحتی تحلیل کنند و در معاملات خود با تاریخ یابی های خرید و فروشی که انجام میدهند با دقت تاریخ و ساعت معامله کنند و سیستم معاملات خود را بطور قابل توجهی بهینه و ارتقا ببخشند .

🔷 راز بزرگ استرولوژی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- چرخش بروج

🌟 ۲- معرفی احوال و طبع بروجقیمت : ۱۵.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


این سیستم به عنوان پیشرفته ترین متد تحلیل زمان و تکنیکال که با محوریت و منطق روش های گن بنا شده به عنوان برترین سیستم تحلیلی در جهان شناخته میشود و تحلیلگر بعد از اتمام آمورزش ها وارد دریچه جدیدی از علم تحلیل بازار ها و نمودار ها خواهد شد .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


راز بزرگ استرولوژی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

طالع بینی، نوعی پیشگویی که شامل پیش بینی وقایع زمینی و انسانی از طریق مشاهده و تفسیر ستارگان ثابت، خورشید، ماه و سیارات است.

فداییان معتقدند که درک تأثیر سیارات و ستارگان در امور زمینی به آنها امکان می دهد سرنوشت افراد، گروه ها و ملت ها را هم پیش بینی کنند و هم بر آنها تأثیر بگذارند.

راز بزرگ استرولوژی : اگرچه طالع بینی اغلب در طول تاریخ خود به عنوان یک علم در نظر گرفته می شود، اما امروزه به طور گسترده ای به طور گسترده در تضاد با یافته ها و نظریه های علم مدرن غربی در نظر گرفته می شود.


ماهیت و اهمیت

طالع بینی روشی برای پیش‌بینی وقایع دنیوی است که بر این فرض استوار است که اجرام آسمانی – به ویژه سیارات و ستارگان در ترکیب‌ها یا پیکربندی‌های دلخواهشان (که صورت‌های فلکی نامیده می‌شوند) در نظر گرفته می‌شوند – به نحوی تغییرات در جهان زیر ماه را تعیین یا نشان می‌دهند.

لینک مفید : جن در منزل

مبنای نظری این فرض از نظر تاریخی در فلسفه هلنیستی نهفته است و طالع بینی را به طور بنیادی از omina آسمانی (“نشاط”) متمایز می کند که برای اولین بار در بین النهرین باستان طبقه بندی و فهرست بندی شد.

راز بزرگ استرولوژی : در اصل، اخترشناسان یک جهان زمین‌مرکزی را فرض می‌کردند که در آن «سیاره‌ها» (از جمله خورشید و ماه) در مدارهایی می‌چرخند که مراکز آن‌ها در مرکز یا نزدیک به مرکز زمین هستند و در آن ستارگان بر کره‌ای با شعاع محدود که مرکز آن ثابت است. همچنین مرکز زمین است.

بعداً اصول فیزیک ارسطویی پذیرفته شد که بر اساس آن یک تقسیم مطلق بین حرکات دایره‌ای ابدی عنصر آسمانی و حرکات محدود و خطی چهار عنصر زیر قمری وجود دارد: آتش، هوا، آب، زمین.

اعتقاد بر این بود که روابط ویژه ای بین اجرام آسمانی خاص و حرکات متنوع آنها، پیکربندی های مختلف آنها با یکدیگر و فرآیندهای تولید و زوال آشکار در جهان آتش، هوا، آب و زمین وجود دارد.

راز بزرگ استرولوژی : گاهی اوقات این روابط چنان پیچیده تلقی می شد که هیچ ذهن انسانی نمی توانست به طور کامل آنها را درک کند.

بنابراین، اخترشناس ممکن است به راحتی برای هر اشتباهی معذور شود. مجموعه مشابهی از روابط ویژه نیز توسط کسانی که فیزیک آنها بیشتر شبیه به فیلسوف یونانی افلاطون بود، در نظر گرفته شد.

برای اخترشناسان افلاطونی اعتقاد بر این بود که عنصر آتش در سراسر کرات سماوی گسترش می یابد، و آنها بیشتر از ارسطویی ها به امکان مداخله الهی در فرآیندهای طبیعی از طریق تأثیرات آسمانی بر روی زمین معتقد بودند، زیرا آنها به خلقت خود اجرام آسمانی توسط خدا.

نقش الهی در نظریه طالع بینی بسیار متفاوت است. طالع بینی در سخت‌ترین جنبه‌اش، جهان کاملاً مکانیکی را فرض می‌کند که امکان مداخله را برای خدا و امکان اراده آزاد را از انسان سلب می‌کند.

راز بزرگ استرولوژی : به این ترتیب، به شدت مورد حمله مسیحیت ارتدکس و اسلام قرار گرفت. اما برای برخی، طالع بینی یک علم دقیق مانند نجوم نیست، بلکه صرفاً گرایش ها و جهت هایی را نشان می دهد که می توانند با اراده الهی یا با اراده انسان تغییر یابند.

لینک مفید : تله پاتی اصولی

به تعبیر باردسان، محقق مسیحی سوری (۱۵۴ – حدود ۲۲۲) – که غالباً به عنوان یک گنوستیک شناخته شده است (معتقد به علم نجات باطنی و این دیدگاه که ماده شر است و روح خوب است) – حرکات ستارگان. فقط بر جهان عنصری حکومت می کند و روح را در انتخاب بین خوب و بد باز می گذارد.

راز بزرگ استرولوژی : هدف نهایی انسان دستیابی به رهایی از دنیای مادی تحت سلطه اخترشناسی است.

برخی از اخترشناسان، مانند حرانیان (از شهر باستانی حران بین النهرین) و هندوها، خود سیارات را خدایان قدرتمندی می دانند که می توان احکام آنها را از طریق دعا و نیایش یا از طریق علم ترغیب خدایان یا سایر قدرت های ماوراء طبیعی تغییر داد. .

لینک مفید : رازهای کائنات

در تفاسیر دیگر – به عنوان مثال، پریسیلیانیست های مسیحی (پیروان پریسیلیان، یک زاهد اسپانیایی قرن چهارم که ظاهراً دیدگاه های دوگانه داشت) – ستارگان صرفاً اراده خدا را برای کسانی که در نمادهای نجومی آموزش دیده اند آشکار می سازند.


اهمیت نشانه های اختری

این دیدگاه که ستارگان اراده الهی را آشکار می کنند، نزدیک به مفهومی است که در پس مجموعه های باستانی بین النهرین از شگون های آسمانی نهفته است. هدف اولیه آنها اطلاع رسانی دربار سلطنتی از فاجعه یا موفقیت قریب الوقوع بود.

اینها ممکن است به شکل پدیده های هواشناسی یا اپیدمی باشند که بر کل جمعیت انسان، حیوان یا گیاه تأثیر می گذارد.

با این حال، اغلب آنها درگیر امور نظامی دولت یا زندگی شخصی حاکم و خانواده او بودند.

راز بزرگ استرولوژی : از آنجایی که omina آسمانی نه به عنوان جبر، بلکه بیشتر به عنوان نشانه تلقی می شد – به عنوان نوعی زبان نمادین که در آن خدایان با انسان ها در مورد آینده ارتباط برقرار می کردند و تنها بخشی از مجموعه گسترده ای از رویدادهای شوم بودند

اعتقاد بر این بود که پیش بینی های ناخوشایند آنها ممکن است با ابزارهای تشریفاتی یا با فال های مخالف کاهش یا لغو شود.

بارو (پیش‌گوی رسمی)، که امینه آسمانی را مشاهده و تفسیر می‌کرد، در موقعیتی بود که کارفرمای سلطنتی خود را در مورد راه‌های دوری از بدبختی‌ها توصیه می‌کرد. شگون ها به جای نشانه ای از سرنوشتی اجتناب ناپذیر، مبنایی برای اقدام هوشمندانه فراهم کردند.


اهداف طالع بینی

از سوی دیگر، هدف اولیه طالع بینی آگاه کردن فرد از سیر زندگی خود بر اساس موقعیت سیارات و علائم زودیاک (۱۲ صورت فلکی اخترشناسی) در لحظه تولد یا لقاح او بود. . فنون اساسی طالع بینی از این علم که تبارشناسی نامیده می شود.

راز بزرگ استرولوژی : زیرمجموعه های اصلی طالع بینی که پس از تبارشناسی شکل گرفت عبارتند از: کلی، دلخراش و پرسشی.

لینک مفید : راز حضور جن در خواب

طالع بینی عمومی رابطه لحظات مهم آسمانی (مانند زمان اعتدال بهاری، کسوف، یا پیوندهای سیاره ای) را با گروه های اجتماعی، ملت ها یا کل بشریت مطالعه می کند. با ابزارهای نجومی به سؤالاتی که قبلاً در بین النهرین برای بارو مطرح شده بود پاسخ می دهد.

طالع بینی کاتاریک (مربوط به آغازها یا منابع) تعیین می کند که آیا یک لحظه انتخاب شده از نظر طالع بینی برای موفقیت یک مسیر عملی که در آن آغاز شده است مناسب است یا خیر.

راز بزرگ استرولوژی : اساساً در تضاد با تفسیر دقیق تبارشناسی، به فرد (یا بدنه شرکتی) اجازه می‌دهد تا در زمان‌های مطلوب از نظر نجومی عمل کند و در نتیجه، از هرگونه شکست قابل پیش‌بینی از زادگاه خود (یا آن) فرار کند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه