ikmec

طالع بینی هندی و آموزش طالع بینی به روش هندی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

طالع بینی هندی و آموزش طالع بینی به روش هندی | او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در ھر عشقی میخواھد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد، ھر چه ھست شوریدگی و دیوانگی است.

🔷 آموزش طالع بینی هندی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- طالع بینی

🌟 ۲- اساس طالع بینی هندی چیستقیمت : ۳۳.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


‎در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دھه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند، خیلی تظاھر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است.

او در ھر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

‎به احتمال قوی ھیچ یک از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند. صداقت او مانع از گمراھی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را ھمیشه شکوفا وآتشین نگاه می دارد.

اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت نشود و طوفان آرام بگیرد، او به سھولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یک شیرین دوم، سوم، چھارم و حتی ھزارم می رود.

از آنجا که در کار عشق، مثل بقیه امور زندگی، پاکباز و صادق و ھیجان پرست است، اگر عکس العمل معشوقه چنانکه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و این توھم را در وی به وجود بیاورد که بر غم کوشش ھایی که به خرج می دھد، نمی تواند به مقصود خود که بر خورداری کامل از یک عشق است برسد، در عرض ‎مدت کوتاھی تغییر عقیده می دھد و مرغ دلش به بام دیگر پر می کشد


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

اصطلاح “طالع بینی” از دو بخش “astro” و “logos” به ترتیب به معنی ستاره ها و منطق تشکیل شده است. اساسی ترین تعریف طالع بینی این است که تحلیل منطقی بین رویدادهای زمینی روی زمین و حرکت اجرام آسمانی است. این تنها پیوند ما با کیهان است.

لینک مفید : آموزش طالع بینی چینی

این در میان کهن ترین علوم است، که در میان آنها طالع بینی هندی طالع بینی طولانی مدت است که در آن زمان به نام «جیوتیش» شناخته می شد. جیوتی به معنای نور و «ایشا» پروردگار بودن است که به «نور پروردگار» یا «نور معرفت» رمزگشایی می‌شود.

متون مقدسی که «ودا» نامیده می شوند، جیوتیش (طالع بینی هندی) را به عنوان «چشم وداها» روشن می کنند، یعنی دانش محصور در وداها را فقط می توان از نور جیوتیش روشن کرد. طالع بینی هندی شامل طالع بینی است.

لینک مفید : چشم سوم چیست ؟

طالع بینی با دایره ای به نام بیضوی توضیح داده می شود که صفحه ای که زمین بر روی آن به دور خورشید می چرخد. بیضوی به ۱۲ بخش تقسیم می شود که به عنوان نشانه های زودیاک نشان داده می شود.

بنابراین سال تقویمی توسط زودیاک ها به ۱۲ بخش تقسیم می شود و سپس هر بخش با یک علامت نشان داده می شود.

بنابراین طالع بینی هندی اولین شکل طالع بینی است و در طول مدت زمان طولانی فقط اندکی تغییر یافته است. صحت و سقم آن به عنوان علم استنباط یا فال حتی امروز نیز بسیار عالی است.

برای دستیابی به دقیق ترین نتایج، حتی به جزییات، از طالع بینی هندی استفاده می شود، زیرا هر منطقه از وجود انسان را پوشش می دهد. طالع بینی هندی همه چیز را از وقایع روزمره گرفته تا معنویت، پیش بینی، روانشناسی، مذهب و شفا را در بر می گیرد.

طبق طالع بینی هندی، هر تولدی فرشته ای است و کارما منفی و مثبت را به همراه دارد که بر بسیاری از حوزه های زندگی ما مانند سلامت، شغل، امور مالی، روابط، شخصیت و طبیعت معنوی تأثیر می گذارد.

با تولد هر فرد، نمودار تولد او ایجاد می شود که موقعیت اجسام کیهانی را بر اساس تاریخ تولد، زمان تولد و محل تولد فرد نشان می دهد. زمان قطع شدن دقیق بند ناف مادر از کودک به عنوان زمان تولد نامیده می شود.

لینک مفید : آموزش پیشگویی

نمودار تولد یا نمودار زایمان، تمام ۹ موقعیت سیاره ای را که در علائم مختلف مرتب شده اند در هنگام تولد نگهداری می کند. این فقط یک تصویر غیر متحرک از زودیاک در زمان تولد است.

در طالع بینی هندی، این نمودار تولد در هندی با نام های کوندلی یا جانام کوندلی یا جانامپاتری و غیره شناخته می شود.

کوندلی شما مهم‌ترین کلید در درک رویدادهای گذشته، حال و آینده زندگی شما و اجرای درمان‌ها (اگر سیارات در زودیاک اشتباه هستند) تنها در صورتی به درستی کار می‌کند که کوندلی شما دقیق باشد.


طالع بینی غربی در مقابل طالع بینی هندی

دانستن اینکه چه چیزی طالع بینی هندی را از طالع بینی غربی متمایز می کند بسیار مهم است. طالع بینی هندی بر روی زودیاک بیدریال ساخته شده است در حالی که از سوی دیگر طالع بینی غربی از زودیاک استوایی استفاده می کند.

آنچه اساساً این دو برج را متمایز می کند “Ayanamsa” نامیده می شود که “تعدد اعتدال ها” (به معنای چرخش محور زمین) را در نظر می گیرد.

تفاوت دیگر بین طالع بینی غربی و هندی این است که طالع بینی غربی از علائم خورشید استفاده می کند در حالی که در طالع بینی هندی از علائم ماه برای تجزیه و تحلیل طالع بینی استفاده می شود.


طالع بینی و طالع بینی هندی سازگاری

طالع بینی هندی یا جیوتیش مهمترین نقش را در تصمیم گیری برای شریک زندگی خود ایفا می کند. شخصیت فرد را بر اساس علامت قمر یا راشش مشخص می کند.

۱۲ علامت ماه در طالع بینی هندی تعریف شده است که عبارتند از مش (قوچ)، وریشابه (ثور)، میتون (جوزا)، کرکا (سرطان)، سیمها (اسد)، کانیا (باکره)، تولا (ترازو)، وریشیکا (عقرب) ، Dhanu (کمان)، Makar (برج جدی)، Kumbh (دلو)، Meen (ماهیان). در مجموع به این علائم زودیاک گفته می شود که کل طالع بینی هندی حول آن می چرخد.

لینک مفید : آموزش فرافکنی

با استفاده از طالع بینی این علائم عروس و داماد و تطبیق آنها بر اساس کندلی آنها، تطبیق سازگاری انجام می شود که این تصور را ایجاد می کند که ازدواج بر اساس اصول طالع بینی هند چقدر موفقیت آمیز خواهد بود.

بنابراین، اگر واقعاً به دنبال دیدن معجزه طالع بینی هندی در زندگی خود هستید، برخی از سایت های بسیار خوب مانند AstroSage و AstroCAMP واقعاً برای شما مفید هستند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

3/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه