ikmec

احضار موکل و نحوه شناخت اصولی احضار موکل


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

احضار موکل | موکلین به دو دسته فرشتگان و اجنه تقسیم می‌شوند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم؛ ولی به شکل کلی ارتباط گرفتن با موکلین از جنس اجنه به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، زیرا این موجودات به دلیل شرایط حساسی که دارند ممکن است برای شما مشکلاتی را به وجود بیاورند.

🔷 احضار موکل | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- کارهایی که برای احضار موفق باید انجام دهید

🌟 ۲- چگونه موکل احضار کنیم ؟قیمت : ۳۶.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


تسخیر و به خدمت گرفتن موکلانی از جنس اجنه نیز کار بسیار سختی است و می‌تواند به شخص آسیب‌های جبران ناپذیری بزند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


احضار موکل | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

دنیای جن هم شوم و هم جذاب است. قدرت فراطبیعی آنها (در حالت طبیعی نامرئی، تغییر شکل، پرواز به دور جهان در یک ثانیه، ایجاد توهم، امکان تصاحب انسان ها و ایجاد انواع مشکلات و حتی کشتن) می تواند اسرار، بیماری هایی با علل ناشناخته را توضیح دهد. ، ناباروری غیر قابل توضیح.

شناخت دام های شیطان (شیطان یا شیطان یا جن شیطان) به تشخیص صحیح و رفع شر شیطان کمک می کند.

درمان ناباروری (و بیماری‌های) ناشی از سحر سیاه یا جن یا چشم بد، فقط رقیه، آیات خاص قرآن کریم است که با درمان یون‌های منفی برای نتایج سریع‌تر و بهتر ترکیب می‌شود.

لینک مفید : باطل کردن سحر

در جامعه مدرن جن به عنوان ماوراء الطبیعه یا فراروان شناختی طبقه بندی می شود یا اکثر مردم آگاه نیستند یا باور ندارند یا نادیده می گیرند. اما فقدان علم یا جهل خطرناک است زیرا جن شیطانی دشمن واقعی ماست و نه تنها در تمام جنبه های زندگی ما دخالت بدی می کند و مشکلات زیادی از جمله مسائل بهداشتی را ایجاد می کند، بلکه هدف اصلی شیطان این است که حداکثر مردم را به جامعه برساند.

احضار موکل : زندگی ابدی در آتش جهنم این زندگی کوتاه، موقت و تنها امتحان است. زندگی ابدی پس از مرگ است و تنها دو مقصد وجود دارد: بهشت ​​یا آتش جهنم. برای افرادی که وارد آتش جهنم می شوند، این زندگی مانند یک روز به نظر می رسد.

برای ورود به بهشت ​​باید از دستورات و سنت خدا به شدت پیروی کنیم. متأسفانه مردم فکر می کنند که فقط برای مسلمانان است. هدایت (قرآن و سنت) برای همه انس و جنی است که خواهان زندگی جاویدان در بهشت ​​هستند.

«کسانی که وجود جن را انکار می‌کنند، دلیلی بر انکار خود ندارند. آنها صرفاً فاقد دانش هستند، زیرا اعتقادات و دانش تجربی حرفه آنها چیزی نیست که وجود جن را تأیید کند. چنین موردی از پزشک است که با درمان علائم جسمی بیماری های آن از نظر تغییرات ساختار جسمانی بدون توجه به آنچه ممکن است از نظر روحی برای بدن اتفاق بیفتد مراقبت می کند.

احضار موکل : چه اتفاقی ممکن است برای بدن به خاطر تأثیر جن بر آن بیفتد. غالباً چنین است، اگرچه او از راههای دیگری غیر از داروی خود آموخته باشد که روح تأثیر بیشتری بر بدن دارد تا داروهای دارویی او»

جن ها عالمی تثبیت شده و غیبی هستند که در کنار انسان ها زندگی می کنند. خود کلمه جن از ریشه عربی به معنای “چیزی پنهان که دیده نمی شود” آمده است

«شیطان با هر یک از شما در تمام امور او حضور دارد». (مسلم، ۲۰۳۳). از آنجایی که جن های شیطانی در تمام جنبه های زندگی ما دخالت دارند، همه مشکلات از جمله ناباروری را ایجاد می کنند.

لینک مفید : جادو و جادوگر

شناخت دشمن واقعی انسانها برای محافظت از خانواده ما و پیروی از راه مستقیم خداوند مهم است. هدف آنها از زندگی همان هدف ماست، همان گونه که خداوند می فرماید: «جن و انس را نیافریدم جز برای اینکه مرا بپرستند» (قرآن، اذکار). -ذاریات ۵۱:۵۶). وجود جن در قرآن و سنت ثابت شده است و کسی که وجود آنها را انکار کند خارج از اسلام است، یعنی خارج از بهشت ​​است.

احضار موکل : همین بس که کلمه جن بیش از ۲۹ بار در قرآن آمده است و کلمه شیطان و جمع شیاطین آن با هم بیش از ۸۰ بار آمده است. یک سوره کامل به نام سوره جن (قرآن، الجن ۷۲) وجود دارد که به طور واضح و صریح در مورد جن صحبت می کند.

«و بدین ترتیب، برای هر پیامبری دشمنی قرار دادیم، شیاطین انس و جن، که سخنان زینتی در فریب به یکدیگر القا می‌کنند. و اگر پروردگارت می‌خواست این کار را نمی‌کردند، پس آنها و آنچه را اختراع می‌کنند رها کن.» (قرآن انعام ۶:۱۱۲).

از عبدالله بن مسعود روایت شده است که گفت: رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم یا قطعه و ….) فرمود: «هیچ کس در میان شما نیست مگر صحابی از جنیان. به او اختصاص داده شده است.» همنشین دائمی جن، قرین، از بدو تولد به هر انسانی دلبسته است.

احضار موکل : پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرماید: چرا کودک هنگام تولد گریه می کند: «هنگامی که انسان به دنیا می آید، شیطان با دو انگشت خود بدن را نیشگون می گیرد، مگر عیسی بن مریم که شیطان سعی کرد او را نیشگون بگیرد.

شکست خورد، زیرا جفت را لمس کرد» (بخاری ۴: ۵۰۶). اذان در گوش راست نوزاد خوانده شود تا اولین چیزی که در دنیا می شنود توحید باشد که در کودک اثر بسیار و مبارکی داشته باشد. ما مورد آزمایش قرار می گیریم تا ببینیم که بندگان واقعی خدا کدامند و تنها از خواسته های خود پیروی می کنند.

اگر از اوامر و نواهی خدا پیروی نکنیم، از گام های شیطان پیروی می کنیم. از جابر رضی الله عنه روایت شده است که گفت: از پیامبر صلی الله علیه و آله شنیدم که می فرمود: «همانا خداوند به غیب آسمان ها و زمین داناست. و خداوند به آنچه انجام می دهید بیناست.» (قرآن، حجرات ۴۹:۱۸)


شیطان سرچشمه همه بدی هاست

جن کافر (شیطان، شیطان، شیطان) دشمن واقعی ماست. با شناخت شیطان شروع به درک اسرار، فساد، جنگ، دزدی، خودکشی، قتل، فساد، بداخلاقی، دشمنی، نفرت، قطع رابطه و ازدواج، زنا، فحشا، همجنس گرایی، مسائل بهداشتی، اعتیاد به الکل و مواد مخدر، روانپزشکی می کنیم.

احضار موکل : بیماری ها، تکبر، غرور، خودکفایی، پرستش بت ها یا شیطان. همه کارهای شیطان برای فساد مردم و دور کردن مردم از خدا و همراهی با او به سوی جهنم. بسیاری از بیماری ها ناشی از جنّ شیطانی است (جادوی سیاه، جنّ خواری و چشم بد) و علاج آن فقط با رقیه، آیات خاص قرآن است

لینک مفید : آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم

بیشتر پزشکان به جای رقیه هیچ اطلاعی از قرآن ندارند و صاحبان علم رقیه را در عمل خود پیاده نمی کنند و در عوض از طب گران قیمت و در بیشتر موارد ناکارآمد مدرن استفاده می کنند.

تسخیر جن قبل از اسلام است، فقط در قرآن خداوند (سبحان و تعالی) با جزئیات بیشتری از عالم غیب و به ویژه راه های مختلف محافظت از قارین (جن به هر شخصی)، شر انسان و … را آشکار می کند. جن شیطانی.

احضار موکل : شیخ ابن تیمیه (رضی الله عنه) در آغاز قرن سیزدهم می گوید که اگر حجاب را بر می داشتیم، ۵۰ درصد جمعیت را تحت تأثیر جن قرار می دادیم. این روزها در دنیای بی ثبات ما با جنگ، ناامنی، تروریسم، جنایت، دزدی، فساد، بداخلاقی، نفرت، حسادت، زنا، فحشا، همجنس گرایی، اعتیاد به مواد مخدر و الکل، اختلاف، تبعیض، شاید ۹۰ درصد از مردم چه بگوییم.

متاثر از جن؟ در دنیایی که ضعف انسان در برابر وسوسه ها و ضعف ایمان فراوان است، شیطان انسان را تحت تأثیر قرار می دهد تا از کلام خالق ما الله (سبحان و تعالی) قرآن غافل شود. بنابراین، انسان را بیش از حد درگیر دویدن در پی اهداف دنیوی به قیمت زیر پا گذاشتن احکام الهی می کند.

یکی دیگر از راه های رایج برای شیطان این است که ما را وادار کند موقعیت های خود را با اطرافیان خود مقایسه کنیم و حس حسادت و حسادت را برانگیزد.

لینک مفید : چگونه به رویاهایم برسم ؟

شیطان، تنبلی و اهمال کاری را برای دوری از کار نیک و به موقع رسیدن به کار و حتی نماز به وجود می آورد.

احضار موکل : ابلیس – شیطان (شیطان)، جن شرور، تلاش برای ترساندن، گیج کردن، مشکل، دور کردن ما از خوبی ها، وسوسه کردن ما به انجام بدی، فساد ما، و تا آخرین نفس با ما خواهد بود، و راه های حیله انگیز زیادی را امتحان می کند. تا ما را به آتش جهنم برساند. شیطان به سرعت یکی را می سازد

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

2.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه