ikmec

دفترچه معنوی چیست ؟ داشتن دفترچه معنوی الزامیست ؟


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

دفترچه معنوی چیست ؟ داشتن دفترچه معنوی الزامیست ؟ معنوی بودن مترادف با شخصی است که بالاترین اولویت آن عشق به خود و دیگران است. یک فرد روحانی به مردم، حیوانات و کره زمین اهمیت می دهد. یک فرد روحانی می داند که همه ما یکی هستیم و آگاهانه تلاش می کند تا این یگانگی را ارج نهد. انسان روحانی، انسان مهربانی است.

🔷 دفترچه معنوی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- بازشدن درهای معنویت

🌟 ۲- آموزش های بیرونی

🌟 ۳- آموزش های درونی

🌟 ۴- آگاهیقیمت : ۹.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


بنابراین، می توانید هر یکشنبه به کلیسا بروید و هر روز دعای خود را بخوانید، بدون اینکه به عشق خود، دیگران و کره زمین اهمیت دهید.

دفترچه معنوی | شما می توانید هر روز یوگا تمرین کنید و مدیتیشن کنید بدون اینکه در افکار و اعمال خود آگاه باشید چه چیزی دوست داشتنی است و چه چیزی دوست داشتنی نیست.

شما می توانید به یک گروه معنوی تعلق داشته باشید و آموزه ها را فداکارانه دنبال کنید، اما همچنان در زندگی روزمره خود نسبت به خود و دیگران قضاوت کنید.

بسیاری از افرادی هستند که به دین عمل نمی کنند، مراقبه نمی کنند، نماز نمی خوانند و به هیچ گروهی تعلق ندارند، که افراد بسیار معنوی هستند. این افراد به طور طبیعی کارهای مراقبت از دیگران را انجام می دهند.

دفترچه معنوی | آنها به این فکر می کنند که چگونه می توانند کمک کنند. افکار آنها به جای قضاوت نسبت به خود و دیگران مهربان است. وقتی به آنها نگاه می کنی، مهربانی را در چشمانشان می بینی.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

بسیاری از افراد مذهبی هستند که جز مهربان هستند. همه ما افراد مذهبی را می شناسیم که به شدت قضاوت کننده، عادل، و آشکارا پست هستند. آیا می توانید هم مذهبی باشید و هم روحانی؟ البته! اما فقط زمانی که در دین خود از قلب خود عمل می کنید نه از تعصبات آموخته شده ذهن خود.

دفترچه معنوی : سالها پیش برای مدت کوتاهی در یک گروه “روحانی” شرکت کردم. مردم برای شنیدن صحبت های رهبر گروه در یک سالن اجتماع می کردند.

بار دومی که شرکت کردم، شنیدم که تعدادی از والدین سر فرزندانشان فریاد می زدند و آنها را قضاوت می کردند تا سعی کنند آنها را کنترل کنند.

این والدین هر چیزی جز مهربانی با فرزندان خود داشتند. آخرین باری بود که در گروه روحانی شرکت کردم. تمرکز گروه تسلیم در برابر خدا بود، اما عشق به ندرت در تصویر بود! آنها آشکارا تجربه بسیار متفاوتی از خدا نسبت به من داشتند.

لینک مفید : جن و اجنه

تجربه من از خدا این است که خدا انرژی عشق است که ما را خلق کرده و ما را حفظ می کند. در تجربه من، “خدا روح است” (یوحنا ۴:۲۴) و “خدا عشق است” (اول یوحنا ۴:۱۶). هر چیزی که از عشق و آرامش و شادی و راستی و مهربانی نباشد از خدا نیست.

دفترچه معنوی : دعا کردن با خدا به این معنا نیست که شما به روحی که خداست – عشق، آرامش، شادی، حقیقت و مهربانی که خداست – اجازه می دهید افکار و اعمال شما را هدایت کند.

تمرین یوگا یا مدیتیشن به این معنی نیست که شما عشقی را که خداست به قلب خود دعوت کرده اید، یا به آن عشق همیشگی روی می آورید تا در مورد آنچه در عالی ترین خیر شما و بالاترین خیر دیگران و سیاره است بیاموزید. .

لینک مفید : جادو و جادوگر

اگر می‌خواهید فردی روحانی باشید، بگذارید مهربانی چراغ راهنمای شما باشد — مهربانی با خود، با دیگران، نسبت به حیوانات و نسبت به این سیاره زیبا که خانه ماست.

بدانید که همه ما جرقه عشقی را داریم که خدا در درون ماست، و یاد بگیرید که آن عشق را گرامی بدارید تا بتوانید یگانگی همه چیز را بشناسید و تجربه کنید.

دفترچه معنوی : یاد بگیرید که با راهنمایی معنوی خود ارتباط برقرار کنید و رویاهای خود را آشکار کنید! به دکتر مارگارت پل برای دوره ۳۰ روزه او در خانه بپیوندید: “فرکانس: ارتباط معنوی شما و هنر تجلی”

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه