ikmec

پاکسازی روح و تکنیک تخصصی و اصولی پاکسازی روح


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

تکنیک تخصصی و اصولی پاکسازی روح | خشم ما فقط شامل حال نیروھای تاریکی کھ از طریق کنترل ذھن افراد ناآگاه و بھ منظور گمراھی، سردرگمی و اختلال در پروسھ معراج شما زیبارویان و قصد تغذیھ از ذات خداگونھ انسانی را دارند

🔷 تکنیک تخصصی پاکسازی روح | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- پاکسازی روح چگونه است

🌟 ۲- تکنیک تخصصی برای پاکسازیقیمت : ۲۷.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


تکنیک تخصصی پاکسازی روح | ما بھ ھیچ عنوان قصد تخریب چیزی و یا کسی را نداریم و اعتقاد داریم کھ روشنایی از طریق روشنگری، تاریکی را محو میکند.

ما در مورد عرفان واقعی صحبت میکنیم و بھ شما راجع بھ شاخھ ھای مختلف و متعدد فرقھ ھای ساختھ وجھ تاریک بھ این اسم کھ بھ منظور گمراه کردن و دزدیدن انرژی از شما شکل گرفتھ اند، ھشدار میدھیم.

کار ما ترجمھ نیست بلکھ رساندن پیام موجودات نوری بھ شماست، ما نیازی بھ تکرار مسائلی کھ عزیزان دیگر منتشر کرده اند، نمیبینیم؛ برای ھمین فقط ناگفتھ ھا را در قالب عرایض بیداری ایرانی منتشر میکنیم کھ غالبا مشکلات مربوط بھ .جامعھ ایرانی ھم میباشد


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


تکنیک تخصصی پاکسازی روح | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

«تزکیه النفس» با قلب سروکار دارد. دلها نمی توانند به آرزوهای خود دست یابند مگر اینکه با پروردگارشان پیوند داشته باشند.

آنها نمی توانند با پروردگارشان ارتباط برقرار کنند مگر اینکه «پاک» باشند، زیرا خدا پاک است و فقط پاکیزه را می پذیرد. دل هر چه پاکتر باشد به پروردگارش نزدیکتر می شود و از بودن با او لذت می برد.

«تزکیه النفس» یعنی پاک کردن و پاکیزه کردن قلب از زشتی ها و صفات زشت و در عین حال زیبایی به آن با اعمال نیک.

توحید – یگانگی و یگانگی خداوند نسبت به ربوبیت و اسماء و صفات او و حق پرستش او.


چرا روح را پاک کنیم؟

قرآن و سنت، منابع معتبر اسلام، بارها بر تهذیب نفس تأکید دارند. اگر این منابع الهی بر چیزی تأکید می کنند، باید برای ما مهم باشد، زیرا خداوند می خواهد ما را هدایت کند.

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : بدیهی است که خداوند و پیامبرش (صلی الله علیه و آله و سلم) وقت ما را تلف نمی کنند! نمونه آن آیه ای است که خداوند به ما می فرماید: «رستگاران کسانی هستند که خود را پاک می کنند». (۸۷:۱۴)

یکی از دلایل مبعوث حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) تطهیر ارواح بود تا بتوانند پروردگار خود را عبادت کنند.

برخلاف آنچه بسیاری از مستشرقان در مورد حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) گفته اند و تمام تصاویر منفی که رسانه ها درباره اسلام ایجاد می کنند، یکی از رسالت های حضرت محمد (ص) این بود که به ما مؤمنان بیاموزد که چگونه روح ما را پاک کن مایه تاسف است که وقتی مردم از معنویت صحبت می کنند، بیشتر به میراث معنوی عمیق حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) فکر نمی کنند! به یاد داشته باشید که تطهیر شما از درون و تبدیل شما به انسان بهتر، مسلمان پاکتر، هدف رسالت پیامبرتان (صلی الله علیه و آله و سلم) بود.

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : با تزکیه روح شما پاداش هایی وجود دارد. ثواب از سوی خداوند به کسی که با انجام عبادت و دوری از حواس پرتی (مثل گناه و بدی) روح خود را پاکیزه کند، وعده داده است. «باغ‌های سعادت پایدار با جویبارهای روان مزین شده و در آنجا خواهند ماند. این است پاداش کسانی که خود را پاک می کنند!» (قرآن ۲۰:۷۶)


چگونه روح خود را پاک می کنید؟

لازم نیست خود را از غذاهای خاص محروم کنید یا لباس خاصی بپوشید. حتی لازم نیست از غار بالا بروید یا ساعت ها در مدیتیشن بنشینید. معنویت در تار و پود اعتقادات و اعمال اسلامی ساخته شده است.

لینک مفید : آموزش پرواز روح

برای درک توحید ناب. قرآن می فرماید: برای خدا شریک قائل نشوید، زیرا کسی که چنین کند مانند کسی است که پرندگان او را از آسمان به زیر افکنده یا باد او را به جایی دور انداخته است. (قرآن ۲۲:۳۱)

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : اعتقاد شما اساسی است. این روزها مردم فکر می کنند که با پیروی از هر دینی، یا بدون هیچ دینی، می توان معنوی بود! اسلام خلاف این را می آموزد.

شما نمی توانید واقعاً روح خود را تطهیر کنید مگر اینکه اعتقادات صحیحی در مورد خالق روح خود داشته باشید.

لینک مفید : آموزش طی الارض

شما به عنوان یک مسلمان پذیرفته اید که فقط اسلام باورهای صحیح در مورد خالق خود را در اختیار شما قرار می دهد. به همین دلیل است که توحید ناب بسیار مهم است.

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : انجام عبادات و ترک محرمات و استقامت در انجام هر دو. تکرار و روتین ارزش معنوی زیادی دارد، بنابراین استقامت کلید اصلی است. عبادات دل را نورانی می کند و اعضا را نیرو می بخشد و حرام قلب را تیره می کند و انسان را تنبل می کند.

فکر کن: اگر می خواهی خودت را پاک کنی، آیا با اعمال معنوی خلق شده توسط مردان یا با عبادت عبادی که خداوند دستور داده این کار را انجام می دهی؟

بسیاری از افراد «معنوی» این روزها به چه چیزهایی علاقه دارند؟ آنها می رقصند یا می چرخند تا وارد یک خلسه عرفانی شوند. آنها به موسیقی مدیتیشن، موسیقی آرامش بخش گوش می دهند، یا یوگای سنتی انجام می دهند یا ریکی تمرین می کنند.

لینک مفید : پرواز روح

به عنوان یک مسلمان، سعی کنید با یادگیری صحیح آنها و تمرکز بر خدا و آنچه در هنگام انجام آنها می گویید، آرامش خود را در نمازهای مناسکی بیابید. با اصرار و تمرین از دعای خود لذت خواهید برد و آرام شدن با آن را یاد خواهید گرفت.

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : به جای موسیقی عرفانی گوش خود را برای گوش دادن به قرآن و زبان خود را برای تلاوت آن با احکام صحیح تلاوت تربیت کنید. به مراتب از هر موسیقی برتری دارد!

جست‌وجوی علم دینی به دست عالمان واجد شرایط که به بیماری‌های قلب و شفای آن‌ها به سیره پیامبران نیز آگاهند. دانش کلید است. کسی که با تمرینات معنوی و انزوا نشستن، فنونی که پیامبران به آنها تعلیم نداده اند، نفس خود را تهذیب می کند، مانند بیماری است که خود را معالجه می کند.

پیامبران می دانستند که چگونه دلها را درمان کنند. هیچ راهی برای تطهیر و اصلاح روح نیست مگر از راه آنها و تسلیم شدن در برابر آن. دانشمندان خوب به شما این امکان را می دهند که سوالات خود را بپرسید و با دانش مناسب شما را راهنمایی کنند.

لینک مفید : احضار روح اصولی

پیروی از سیره معنوی پیامبر که در آموزه های اسلام است، مهم است. هنگامی که روشی را که معلمان مدرنی مانند دیپاک چوپرا یا دالایی لاما به کار می برند به دقت بررسی می کنند، مطمئناً به پوچی و بی فایده بودن روش های آنها پی خواهند برد.

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : همراهی خوب و دقت در انتخاب دوستان. شرکتی که دارید به شما کمک می کند تا روح خود را پاک کنید و از حواس پرتی دور بمانید.

یک فرد به شدت تحت تأثیر محیط اطراف خود قرار می گیرد. هنگامی که در زندگی خود به طور کلی یا به عنوان یک مسلمان دچار مشکلاتی می شوید، شرکت خوب به شما کمک می کند.

یک دوست خوب زمانی که فراموش می کنید به شما یادآوری می کند و در صورت نیاز شما را تشویق می کند.

تکنیک تخصصی پاکسازی روح : مانند افرادی که فکر می کنند در اطراف هستید، عمل به اسلام باعث نمی شود احساس کنید که مناسب نیستید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه