ikmec

سنگ چشم ببر ( اصل ) شناخت اسرار پنهان چشم ببر


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

چشم ببر اصل | عناصر سنگ چشم ببر، آتش و زمین است. این عناصر  چاکرای سوم (ناف)، چاکرای دوم (اندام جنسی)، و چاکرای اول (ریشه) را تحت تاثیر ارتعاشاتش قرار میدهد.

🔷 چشم ببر اصل | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- خواص سنگ چشم ببر

🌟 ۲- درمان با این سنگ

🌟 ۳- سنگ چشم ببرقیمت : ۱۴.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


بسیاری از خواص درمانی چشم ببر در نتیجه ظاهر این سنگ قیمتی است. جنگجویان در دوران باستان برای آن ارزش قائل بودند. آنها معتقد بودند که این امر به آنها محافظت و قدرت می دهد.

سربازان روم باستان به ویژه به دلیل شباهت آن به یک چشم به قدرتمند بودن آن اعتماد داشتند. چشم ها قدرت مطلق را نشان می دهند، کیفیتی که در هر میدان جنگی به شدت جستجو می شود. فرهنگ های خاصی توانایی دفع چشم بد را نیز به این سنگ نسبت می دهند.

چینی‌های باستان آن را به‌خاطر خوشبختی صاحب آن می‌دانستند. در فرهنگ عامه شرقی، ببرها شجاعت، قدرت و صداقت را به تصویر می کشند. به همین دلیل تصور می شد که این ویژگی ها توسط سنگ اعطا شده است.

چشم ببر را می توان در استرالیا، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا و برزیل و همچنین چندین منطقه دیگر یافت.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

چشم ببر گونه‌ای از کلسدونی، شکل کریپتوکریستالی سیلیس است. این از رشدهای ریز موگانیت و کوارتز تشکیل شده است.


معنی چشم ببر چیست؟

چشم ببر ترکیبی از خواصی است که باعث افزایش سرزندگی می شود. اگر می خواهید قدرت شخصی خود را به دست بگیرید و بر بلوک های احساسی غلبه کنید، این سنگ قیمتی عالی است. انرژی جسورانه و دلگرم کننده آن در جذب ثروت نیز معجزه می کند.

لینک مفید : پرواز روح

چشم ببر می تواند به تبدیل احساسات سمی به احساسات مثبت کمک کند. ممکن است به شما در تغییر دیدگاهتان کمک کند تا موانع را به‌عنوان چالش به‌جای عقب‌نشینی ببینید.

این سنگ به شما قدرت می‌دهد تا ترس را پشت سر بگذارید و شجاعت خود را تقویت کنید. چشم ببر به شما کمک می کند به یاد داشته باشید که می توانید هر کاری را که در ذهن خود دارید انجام دهید.


فواید و خواص درمانی چشم ببر

خواص این کریستال به شما کمک می‌کند جسورانه‌تر زندگی کنید، شجاعانه‌تر زندگی کنید و به چالش‌ها شدیدتر حمله کنید. پشت شماست و راهی فوق العاده برای غلبه بر ترس و ریسک کردن بیشتر در همه زمینه های زندگی است.

خواص درمانی ذاتی چشم ببر از ترکیب عناصر خورشیدی و زمینی است. این بدان معناست که به همان اندازه الهام بخش است که زمینه ساز است. ظاهر آن با انرژی قدرتمندش مطابقت دارد همانطور که شبیه گربه انفرادی است که از آن نام گرفته شده است.

رنگ آمیزی جسورانه آن به اندازه خواص درمانی آن تعیین کننده است. این به چشم ببر اجازه می دهد تا حالت های عاطفی منفی را متعادل کند و تنظیمات ذهنی مثبت ایجاد کند.


چشم ببر برای کدام چاکرا بهتر است؟

این سنگ به چاکرای مانیپورا، سومین چاکرای واقع در نزدیکی شبکه خورشیدی متصل است. این مرکز انرژی بر قدرت شخصی و اعتماد به نفس حاکم است. سنگ چشم ببر به رفع عدم تعادل در مانیپورا کمک می کند. این به شما کمک می کند تا به قدرتمندترین و مطمئن ترین نسخه از خودتان تبدیل شوید.

لینک مفید : پک کامل متافیزیک

چاکرای مانیپورا به شما کمک می کند تا بیشتر به خودتان اعتماد کنید و راه خود را در زندگی خود هموار کنید. وقتی این چاکرا به درستی متعادل شود، احساس قدرت و انگیزه بیشتری خواهید داشت.


چگونه از چشم ببر استفاده کنیم؟

اگر احساس می‌کنید در برخی از جنبه‌های زندگی خود فاقد شجاعت هستید، خوب است بدانید که می‌توانید یک برنامه قدرتمند برای ایجاد شجاعت با استفاده از کریستال‌ها ایجاد کنید. حمل، قرار دادن و پوشیدن سنگ های چشم ببر به درستی به شما این امکان را می دهد که انرژی آن را نشان دهید و شما را با جسارت آن هماهنگ کنید.

ترس‌هایتان را کم‌تر می‌بینید و ممکن است خودتان را در حال رسیدن به موفقیت‌هایی ببینید که مدت‌ها آرزویش را داشتید. توصیه می شود این سنگ را با خود حمل کنید، آن را در مناطق خاصی از محیط خود قرار دهید و همچنین آن را بپوشید تا بیشترین بهره را از آن ببرید.

ساده ترین راه برای احضار انرژی سنگ چشم ببر این است که به سادگی آن را در جیب یا کیف خود قرار دهید. این مناطق به شما این امکان را می دهند که آن را نزدیک خود نگه دارید و هر زمان که نیاز دارید از انرژی های آن بهره ببرید.

این می تواند به ویژه زمانی مفید باشد که یک مصاحبه مهم در راه است یا یک مکالمه دشوار برای انجام دادن دارید.

پر کردن خانه، محل کار یا محیط دیگری که اغلب اوقات با چشم ببری پر می‌کنید نیز به شدت توصیه می‌شود. قرار دادن آن در مکانی برجسته، جایی که بتوانید به راحتی آن را مشاهده کنید، می تواند به ارتقای تصمیمات شجاعانه تری مخصوص به فضایی که در آن است کمک کند.

و آخرین راه برای جمع آوری فوایدی که سنگ چشم ببر به ارمغان می آورد، قرار دادن آن در داخل نوعی جواهرات است. راه های زیادی برای گنجاندن آن در زیور آلات شخصی وجود دارد که به راحتی می توانید چیزی قابل اجرا پیدا کنید.

آن را از یک آویز آویزان کنید، آن را در یک حلقه قرار دهید، با استفاده از این سنگ قیمتی یک دستبند بسازید، از آن یک گردن بند بسازید یا سنگ را در گوشواره بگنجانید. پوشیدن آن به عنوان آویز یا گردن بند می تواند به کنترل قلب تند تند شما کمک کند و ببیند که ترس ها و ترس های خود را از بین می برید.


چگونه چشم ببر را تمیز و مراقبت کنیم؟

هنگامی که می خواهید کریستال چشم ببر شما را یک شبه تمیز کنید باید در محلول آب نمک قرار داده شود. این انرژی آن را نیز شارژ می کند.

صبح آن را از آب نمک خارج کنید و سنگ خود را در آب شیرین بشویید. سپس آن را بین دو تا سه ساعت زیر نور خورشید قرار دهید و سعی کنید حداقل هر سه ماه یک بار این کار را تکرار کنید.


چه کسی نباید چشم ببر بپوشد؟

تقریباً همه می توانند کریستال چشم ببر را بپوشند. مشکلات تنها در صورتی به وجود می‌آیند که تحت علامت زودیاک با سیاره‌ای قرار بگیرید که با آن‌هایی که بر این سنگ قیمتی حکمرانی می‌کنند، یعنی خورشید و مریخ، درگیری داشته باشید.

دشمنان خورشید زحل و زهره و مریخ عطارد هستند. این بدان معناست که دلوها، برج جدی ها، ترازوها، برج داران و باکره ها باید از چشم ببر دوری کنند.

کریستال چشم ببر فعال و پرانرژی است، بنابراین افرادی که با بی خوابی دست و پنجه نرم می کنند باید از آن اجتناب کنند یا حداقل تعداد دفعات استفاده از آن را محدود کنند. همچنین برای افرادی که از کابوس های شبانه رنج می برند توصیه نمی شود.


چگونه تشخیص دهیم که چشم ببر واقعی است؟

این سنگ قیمتی نوعی کوارتز است که درخشندگی خاصی دارد. وقتی به کریستال چشم ببر نگاه می کنید، وقتی آن را در مقابل نور نگه می دارید باید شبیه شیشه باشد. هنگام انجام این کار حتی ممکن است بتوانید رنگ نقره ای را در درخشش آن تشخیص دهید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه