ikmec

طی الارض در خواب و نحوه آشنایی اصولی طی الارض


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

طی الارض در خواب | بلافاصله پس از مرگ، روح در بدن فیزیکی نیست، بلکه در یک ساختار بخاری به اندازه انگشت شست (لینگا صریرا) پوشیده می شود.

🔷 طی الارض در خواب | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- اساس طی الارض چیست ؟

🌟 ۲- چگونه در خواب طی الارض کنیم؟قیمت : ۱۶.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


طی الارض در خواب | راه صحیح را که بیابید دور برایتان نزدیک شده و به آرامش می رسید. شما در حال درک این معنا هستید که میان اصل و قلب کدام را باید برگزید. مشکل اینجاست که جامعه طالب قلب است و فرهنگ محیط زمانی که شما بر مدار صحت قرار می گیرد، راهتان را کج پنداشته و نادان و امل خطابتان می کند. اما، چشمی که بینا شد، دیگر گرفتار غیر نیست.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


طی الارض در خواب | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

این بلافاصله توسط دو خدمتکار یاما، خدای مرگ، دستگیر می شود و آن را برای بررسی هویت اولیه نزد ارباب خود می برند. پس از آن، روح به سرعت به خانه متوفی بازگردانده می شود، جایی که در اطراف آستان در معلق می ماند.

مهم است که سوزاندن روح تا زمان بازگشت کامل شود تا از ورود مجدد آن به بدن جلوگیری شود.

طی الارض در خواب : تا روز دهم، بستگان نزدیک مقداری از آلودگی (mṛitaka sutaka) را که از مرگ متحمل شده بودند، پاک کردند، و عزادار اصلی و یک کشیش آماده هستند تا اولین شرادا (آیین احترام) را انجام دهند.

لنیک مفید : آموزش طالع بینی هندی

این گامی به سوی بازسازی یک بدن فیزیکی اساسی‌تر (یاتانا صریرا) در اطراف روح بی‌جسم (پرتا) متوفی است. یک خندق کوچک در یک قطعه زمین پاک شده توسط یک رودخانه حفر می شود و حضور ویشنو مورد استناد قرار می گیرد.

سپس ده گلوله آرد جو مخلوط با شکر، عسل، شیر، کشک، قیمه و کنجد را یکی یکی در خاک می‌ریزند. همانطور که اولین توپ ارائه می شود، کشیش می گوید (و پسر بعد از او تکرار می کند)، “ممکن است این یک سر ایجاد کند”. با توپ دوم، “ممکن است این گردن و شانه ها را ایجاد کند”؛ با سوم، «این دل و سینه بیافریند».

لینک مفید : خود هیپنوتیزم

و غیره درخواست دهم این است که توپ ظرفیت هضم ایجاد کند و در نتیجه گرسنگی و تشنگی بدن تازه ایجاد شده را برطرف کند. تشریفات بانگ می تواند اثرات فاجعه باری داشته باشد. دعاهایی به ویشنو برای کمک به رساندن موجودیت جدید (که اکنون تقریباً ۴۶ سانتی متر طول دارد) به قدرت یاما ارائه می شود. گلوله های جو را از سنگر می گیرند و به رودخانه می اندازند.

طی الارض در خواب : شرادها بیشتر در زمان‌های مقرر انجام می‌شوند که بر اساس طبقه متفاوت است. یکی از این آیین‌ها روح را به روح اجدادی یا پیتشی تبدیل می‌کند. با تکمیل این تشریفات، روح متوفی برای سفر طولانی و پرخطر خود به سوی پادشاهی یاما، دنیا را ترک می کند. اکنون خانواده به طور رسمی پاکسازی شده است.

مردان سر خود را می تراشند و زنان موهای خود را می شویند. خدای سرپرست خانواده (که توسط یکی از دوستان در زمان مرگ حذف شده است) را می توان به خانه خود بازگرداند. به برهمن ها، همسایه ها و گداها ضیافتی داده می شود – حتی به گاوهای محلی علف تازه داده می شود.

یک احساس آرامش کلی وجود دارد: اگر شرادها اجرا نمی شد، پرتا می توانست به یک بوتا (روح بدخیم) تبدیل شود که مکرراً برای ترساندن زنده ها به سمت بالا می آمد. برای متوفی، اوضاع بدتر می شد: پرتا خطاکار رها می شد. (سرنوشت مشابهی برای روح شخصی که خودکشی می کند رخ می دهد.) وحشت مردن بدون ریزش که مردم اروپای قرون وسطی را تسخیر کرده بود، شبیه ناامیدی هندوهای مومن از این که پسری برای اجرای شرادها نداشته باشند، است.

طی الارض در خواب : روح، در پاکت اساسی خود، در همین حین سفر خود را ادامه می دهد و دم گاو را می گیرد تا از Vaitarani، رودخانه وحشتناک خون و کثیفی که مرز پادشاهی یاما را مشخص می کند، عبور کند.

لینک مفید : در قلمرو سکوت

در سرتاسر، توسط شرادهای بعدی حفظ می شود، که در طی آن دوستان روی زمین به دنبال آن هستند که کفش، چتر، لباس و پول برای آن تهیه کنند. اینها را به یک برهمن می دهند، به این امید که آن مرحوم بهره مند شود.

در طی چنین مراسمی، خویشاوندان مجبورند از هر گونه خیاطی خودداری کنند، زیرا ممکن است گلوی پیتشی را ببندد و آن را از نفس کشیدن یا نوشیدن دوباره ناتوان کند. پس از یک سال، پیتشی در یاتانا صریرا خود به مقر داوری یاما می رسد و در آنجا با توجه به بیابان هایش به مدت محدودی در بهشت ​​(سوارگا) یا جهنم (ناراکا) محکوم می شود.

با تکمیل، به بدن دیگری (karaṇa ṡarīra) حرکت می کند که شکل آن به کارمان فرد بستگی دارد. این می تواند یک گیاه، یک سوسک، یک انگل روده سگ، یک موش یا یک انسان باشد.

طی الارض در خواب : برخلاف جین ها، هندوها معتقدند که روح در هر جسمی که در نهایت به آن منتقل می شود، به عنوان تنها مستأجر در آن ساکن می شود، نه به عنوان یک مستاجر.

لینک مفید : راز انجام دادن طی الارض

احتمالاً هیچ دینی به اندازه اسلام به آفرینش، مرگ، «زندگی در قبر» و سرنوشت نهایی نوع بشر به این جزئیات گرافیکی نمی پردازد. با این حال، قرآن، کتاب مقدس اسلام، خود هیچ رویکرد یکسان یا سیستماتیکی برای این مشکلات ارائه نمی دهد.

تنها در بخش‌های بعدی آن (که مربوط به دوره‌ای است که جامعه کوچک مسلمان در مدینه با سایر تأثیرات مذهبی تماس پیدا کرده بود) است که مشکلاتی مانند رابطه خواب با مرگ، اهمیت تنفس و این سؤال که چه زمانی و چگونگی خروج روح از بدن به تفصیل بیان شده است.

طی الارض در خواب : باورهای رایج مسلمانان مبتنی بر سنت های متأخر است. اینها در کتاب الروح (“کتاب روح”) نوشته شده در قرن چهاردهم توسط متکلم حنبلی محمد بن ابی بکر بن قیم الجوزیه ثبت شده است.

مقدمه اساسی تمام تعالیم قرآن در مورد مرگ، قدرت مطلق خداوند است: او انسان ها را می آفریند، طول عمر آنها را تعیین می کند و باعث مرگ آنها می شود.

قرآن می‌فرماید: «بعضی زود می‌میرند، در حالی که برخی دیگر به پیری بدبختی می‌رسند، در حالی که همه چیزهایی را که زمانی می‌دانستند دیگر نمی‌دانند (۲۲:۵؛ یعنی سوره [فصل] ۲۲، آیه ۵). لعنت و رستگاری به یک اندازه از پیش تعیین شده اند: «خداوند هر که را بخواهد گمراه می کند و هر که را بخواهد هدایت می کند» (۳۵:۸).

طی الارض در خواب : در مورد کسانی که خداوند آنها را گمراه کرده است، قرآن می فرماید: «هیچ یاوری برای آنان نیست» (۳۰:۲۹). خداوند تصمیم گرفته است که بسیاری شکست خواهند خورد: «اگر ما می‌خواستیم، قطعاً می‌توانستیم برای هر کس هدایت درستی ایجاد کنیم، اما گفته من «به یقین من جهنم را پر خواهم کرد» صادق است.» (۳۲:۱۳).

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه