ikmec

اسرار جفر و شناخت دقیق از راز و رمز کائنات جفر


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

اسرار جفر | بالاترین هدف هر مسیر معنوی تسلیم شدن است. اگرچه ممکن است کلمه تسلیم را با شکست یا ضعف مرتبط کنید، اما این قوی ترین عمل معنوی است که آزادی و امکانات بی نهایت را به شما ارائه می دهد.

🔷 اسرار جفر | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- جفر چیست؟

🌟 ۲- اسرار جفرقیمت : ۱۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


تسلیم اعتماد به این است که خدا، جهان یا یک هوش بالاتر می تواند هر کاری را انجام دهد، حتی زمانی که شما نمی توانید نتیجه یک موقعیت را پیش بینی کنید.

اسرار جفر | در سطح روح، همه چیز همیشه به خوبی در حال رخ دادن است، و شما مجبور نیستید که شرایط را به چالش بکشید یا مجبور کنید که به مسیر خود بروند. این فقط ذهن من شماست که معتقد است شما فردی منزوی هستید که در تلاش برای زنده ماندن در یک دنیای خصمانه هستید.

در حقیقت، شما یک موجود روحانی هستید. وقتی تسلیم روح می شوید و به صدای هوش عمیق تر خود گوش می دهید، به مبارزه پایان می دهید. شما خود را از ترس و شک رها می کنید و موانعی را که نفس شما ایجاد کرده است رها می کنید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

بالاترین هدف هر مسیر معنوی تسلیم شدن است. اگرچه ممکن است کلمه تسلیم را با شکست یا ضعف مرتبط کنید، اما این قوی ترین عمل معنوی است که آزادی و امکانات بی نهایت را به شما ارائه می دهد.

اسرار جفر : تسلیم اعتماد به این است که خدا، جهان یا یک هوش بالاتر می تواند هر کاری را انجام دهد، حتی زمانی که شما نمی توانید نتیجه یک موقعیت را پیش بینی کنید.

در سطح روح، همه چیز همیشه به خوبی در حال رخ دادن است، و شما مجبور نیستید که شرایط را به چالش بکشید یا مجبور کنید که به مسیر خود بروند.

این فقط ذهن من شماست که معتقد است شما فردی منزوی هستید که در تلاش برای زنده ماندن در یک دنیای خصمانه هستید. در حقیقت، شما یک موجود روحانی هستید.

اسرار جفر : وقتی تسلیم روح می شوید و به صدای هوش عمیق تر خود گوش می دهید، به مبارزه پایان می دهید. شما خود را از ترس و شک رها می کنید و موانعی را که نفس شما ایجاد کرده است رها می کنید.

کل مسیر معنوی را می توان به عنوان یادگیری رها کردن توصیف کرد، اما رها کردن به یکباره امکان پذیر نیست.

لینک مفید : اسرار الواح

این مسیری است با گام‌های کوچک، فرآیندی برای جایگزینی واکنش‌های خودکار با آگاهی عمیق. در اینجا رهنمودهایی در طول مسیر وجود دارد که شخصاً برای من مؤثر بوده است و احساس می کنم برای بسیاری از افراد مفید خواهد بود:


نیت خود را بشناسید.

تقدیر تو حرکت در جهت روحت است و سوختی که سرنوشت را به حرکت در می آورد نیت است. هر روز، قصد داشته باشید که کمی بیشتر رها کنید، و شکاف جدایی را که تنها در یک توهم نفس است، ببندید.

همچنین نقاب نادرست خود را که به شکل تمایلات گناهکار هستند، آشکار کنید: من می خواهم شخص دیگری شکست بخورد.

لینک مفید : چگونه به رویاهایم برسم ؟

من می خواهم یکنواخت کنم. من می خواهم چیزی را که مال خودم نیست بردارم.

اسرار جفر : نیت های دروغین می توانند گریزان باشند، اما شما می توانید آنها را با لحن احساسی که دارند، از جمله ترس، حرص، خشم، ناامیدی و ضعف تشخیص دهید. ابتدا احساس را حس کنید، از خرید آن امتناع کنید و سپس تا زمانی که نیتی که در آن نهفته است، آگاه باشید.


نیت خود را بالا بگذارید.

هدفتان این باشد که یک قدیس و معجزه گر باشید. چرا که نه؟ اگر می دانید که هدف از رشد درونی کسب تسلط است، پس هر چه زودتر این تسلط را بخواهید. برای معجزه کردن تلاش نکنید، اما آنها را از خودتان نیز دریغ نکنید.

اسرار جفر : آغاز تسلط بینایی است; معجزات اطراف خود را ببینید و این رشد معجزات بزرگتر را آسان تر می کند.


خود را در نور ببینید.

ایگو با ایجاد احساس نیاز و ناتوانی، کنترل خود را حفظ می کند. از این احساس کمبود، گرسنگی برای به دست آوردن هر چیزی که در چشم است رشد می کند.

پول، قدرت، سکس و لذت قرار است جای خالی را پر کنند، اما هرگز این کار را نمی کنند.

اسرار جفر : اگر خود را در نور ببینید می توانید از این توهم دردناک فرار کنید. تنها تفاوت شما با یک قدیس این است که نور شما کوچک است و یک قدیس بزرگ است. شما هر دو از نور هستید.


دیگران را در نور ببینید.

همه در یک نور زندگی می کنند. وقتی وسوسه می‌شوید که یک انسان دیگر را قضاوت کنید، مهم نیست که چقدر واضح است که او سزاوار آن است، به خود یادآوری کنید که هر کس از سطح هوشیاری خودش بهترین کاری را که می‌تواند انجام می‌دهد.


نیت خود را هر روز تقویت کنید.

زندگی روزمره نوعی هرج و مرج چرخان است و نفس در خواسته هایش ریشه دوانده است. شما باید هدف معنوی خود را هر روز به خود یادآوری کنید. برخی افراد نوشتن مقاصد خود را مفید می دانند.

اسرار جفر : برای دیگران، دوره های مدیتیشن منظم و دعا مفید است. مرکز خود را پیدا کنید، از نزدیک به خود نگاه کنید و تا زمانی که قصد خود را در درون خود متمرکز نکنید، آن را رها نکنید.


خودتان را ببخشید.

همه ما در زمانی که اصلاً انتظارش را نداریم در دام خودخواهی و توهم می افتیم. این اظهارات تصادفی که زخم ها، دروغ های بی دقت و میل مقاومت ناپذیر به تقلب، جهانی هستند. خودتان را ببخشید که در جایی که هستید هستید.

اسرار جفر : همان حکمی را که در مورد دیگران به کار می‌برید را در مورد خودتان نیز به کار ببرید: من از سطح هوشیاری خودم بهترین کار را انجام می‌دهم. من تعریف یک استاد روحانی از شاگرد کامل را دوست دارم: “کسی که همیشه در حال لغزش است اما هرگز زمین نمی خورد.”


رها کردن را بیاموزید.

پارادوکس معنوی بودن این است که شما همیشه اشتباه می کنید و در عین حال همیشه حق دارید.

حق با شماست که سعی می کنید خدا را بشناسید، اما اشتباه می کنید که فکر می کنید فردا همه چیز تغییر نخواهد کرد.

اسرار جفر : هر مرحله از رشد درونی خوب است و توسط خدا پرورش می یابد، اما وقتی زمان حرکت فرا رسید، در رها کردن آن تردید نکنید.


به آنچه مقدس است احترام بگذارید.

ممکن است به گونه ای تربیت شده باشید که نسبت به مقدسات بدبین باشید. در جامعه ما، تعداد کمی از مردم زمان زیادی را صرف کنکاش در ثروت عظیم کتاب مقدس جهان می کنند.

لینک مفید : کائنات جفر

اما اولیای الهی و نمایندگان انسانی خداوند گنجی بی نهایت هستند. فرو رفتن در این گنج به شما کمک می کند تا قلب خود را باز کنید.

اسرار جفر : سخنان یک قدیس یا حکیم ممکن است کود مناسبی باشد درست در لحظه ای که روح شما می خواهد شکوفا شود.


اجازه دهید روح رهبری کند.

اکثر مردم به نگرانی، کنترل، مدیریت خرد و شک معتاد هستند. در برابر وسوسه پیروی از این تمایلات مقاومت کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه