ikmec

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی | سفر معنوی یک جستجوی شخصی است که ما انجام می دهیم تا دوباره با روح خود ارتباط برقرار کنیم، هدف واقعی زندگی خود را پیدا کنیم و طبیعت واقعی خود را تجسم کنیم.

🔷 چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- برای شروع طی الارض چه شرایطی لازم است؟

🌟 ۲- چگونگی انجام طی الارضقیمت : ۲۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


به طور خلاصه، سفر معنوی مربوط به بازگشت به مرکز وجود ماست: این مسیری است که به طور سنتی توسط عرفا، شمن ها و حکیمان طی می شود. اما در این روزگار که زمانه تغییر کرده است، و ما از فقدان روح جمعی رنج می‌بریم، سفر معنوی برای همه مردم قابل دسترسی است. در واقع، این عمیق ترین آرزو و بالاترین خواست ما به عنوان یک گونه است.

فرهنگ‌های باستان داستان‌های زیادی داشتند که برای به تصویر کشیدن سفر به سوی تحقق سرنوشت و تجربه کامل یا روشن‌بینی خدمت می‌کردند. اسطوره شناس جوزف کمبل این سفرها را “دعوت به ماجراجویی” توصیف کرد.

فراخوانی به ماجراجویی چیزی است که همه ما حداقل یک بار در زندگی تجربه می کنیم. هنگامی که ما وارد این ماجراجویی می شویم، روند به دست آوردن درک خود و بازپس گیری هدایای ارزشمند روح خود را آغاز می کنیم.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

کهن الگوی قهرمان/قهرمان که ماهیت معنوی واقعی خود را کشف می کند به هزاران سال پیش برمی گردد. یونانی ها داستان اورفئوس را روایت می کنند که برای نجات عروسش اوریدیس از هادس به عالم اموات فرود آمد.

مردم نوردیک قهرمان جنگجوی خود را بئوولف داشتند و سومری ها در مورد اینانا نوشتند که در دنیای تاریک با خواهرش جنگید. در طول تاریخ، داستان های بسیاری از افرادی وجود داشته است که برای یافتن خود با سختی ها مبارزه کرده اند. اما آنها چه اهمیتی در مسیر ما دارند؟

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی : اساساً، این قهرمانان نماد سفرهای معنوی ما هستند: پشت سر گذاشتن همه چیز آشنا، ورود به ناشناخته ها، مواجهه با هیولاهای ناخودآگاه متعدد، و در نهایت بازگشت به خانه با احساس رضایت و خرد دوباره.

در مقطعی از زندگی، همه ما “دعوت به ماجراجویی” را تجربه می کنیم. اغلب سفرهای ما زمانی شروع می شود که یک بیداری روحانی ناگهانی یا شب تاریک روح را تجربه می کنیم. اغلب بدون اینکه بخواهیم، ​​در مسیر گسترش روح پرتاب می شویم.

من هم مثل شما در این راه ها سرگردان بوده ام و گاهی گم و گیج شده ام. به همین دلیل، ترسیم نقشه سفر معنوی را به گونه‌ای مفید می‌دانم که به ذهن انسان کمک می‌کند بداند کجاست و به کجا خواهد رفت.

اصل و نسب آند من از سه دنیایی صحبت می کند که می توانیم در زندگی تجربه کنیم: جهان بالا (حناق پاچا)، جهان میانه (کی پاچا) و جهان پایین (اوخو پاچا).

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی : در بسیاری از سنت ها و اسطوره ها، این سه جهان با قلمروهای مختلف خود مطابقت دارند.

جهان بالا خانه روح، جهان زیرین خانه روح ها، و جهان میانه خانه بدن فیزیکی و نفس انسان است.

شیوه‌ها و تکنیک‌های متفاوتی در هر یک از سه قلمرو مورد استفاده قرار می‌گیرند تا به ما کمک کنند تا از نظر روحی بالغ شویم و شادی، آرامش و تمامیت را دوباره کشف کنیم.


دنیای میانه

تصویر زنی که در جاده ای در جنگل قدم می زند
هدف: رشد شخصیت

در زندگی روزمره، ما در دنیای میانه عمل می کنیم. دنیای میانه مسئول رشد نفس ما است، و با این حال بسیاری از افراد در مسیر معنوی این عنصر حیاتی رشد درونی را نادیده می گیرند. بدون ایجاد شخصیت سالم، رشد معنوی ما به بن بست می رسد.

لینک مفید : ذهن خوانی

در زندگی، همه ما از دنیای میانه یا قلمرو فیزیکی شروع می کنیم. در دوران کودکی و نوجوانی، سال‌های مختلف تغییر و رشد شخصیتی را پشت سر می‌گذاریم. در نهایت، به عنوان بزرگسالان، همه ما شخصیت های منحصر به فردی پیدا کرده ایم.

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی : با این حال، بسیاری از ما در ادامه رشد خود شکست می خوریم، در مشاغل شرکتی و به دنبال پول، موقعیت و شهرت گم می شویم.

هدف از مسیر جهان میانه ایجاد شخصیت یا نفس سالم است. وظایفی که در این فرآیند دخیل هستند عبارتند از کاوش در زخم های عاطفی اصلی، عشق به خود و پرورش اصالت. یک فرد بالغ سالم می تواند آزادانه عشق بورزد، آسیب پذیر باشد، خلاقیت خود را بروز دهد و نسبت به دیگران همدلی نشان دهد.

لینک مفید : چگونه پرواز روح را انجام دهیم ؟

ما نمی‌توانیم با استفاده از تکنیک‌هایی از دنیای بالا یا پایین مانند مدیتیشن یا کار در سایه، شخصیت سالمی ایجاد کنیم. در عوض، ما باید از تکنیک‌هایی استفاده کنیم که به رشد و شفای نفس مربوط می‌شوند، مانند آموزش قاطعیت، تکنیک‌های ارتباطی غیرخشونت‌آمیز، درمان شناختی رفتاری، NLP و دیگر راه‌های روان‌شناختی خودسازی.

روح ما هسته حیاتی، مرموز و وحشی خود فردی ما است. این جوهر منحصر به فرد درون هر یک از ما است که عمیق تر از شخصیت ما است.

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی : روح خود را به عنوان جریانی در نظر بگیرید که به اقیانوس روح متصل است. روح ما شامل سرنوشت، هدف، هدایا و اهمیت نهایی زندگی فردی ما است. برای دسترسی به این لایه‌ها و ویژگی‌های عمیق، باید به دنیای زیر ضمیر ناخودآگاه خود فرود بیاییم.

لینک مفید : جادو و جادوگر

متأسفانه، برای هزاران سال، فرهنگ ما از ما در برابر سختی ها و خطرات نزول به روح “حفاظت” کرده است. این از طریق ایجاد زندگی راحت، قابل پیش بینی و ساعتی که حول لذت های مادی و ارزش های کم عمق می چرخد، انجام شده است.

در واقع، به لطف تفکر دینی، هبوط به جهان های زیرین ما به عنوان «شیطان» و سرکش محکوم شده است. فقط فرهنگ های شامانی و چند مکتب عرفانی غربی مانند هرمتیک و کیمیاگری خود را وقف کاوش دنیای زیر کرده اند.

از فرود به دنیای زیرین بسیار ترسیده و اجتناب شده است زیرا سفری خطرناک است. دلیلی وجود دارد که مسیحیت از این مکان به عنوان “جهنم” یاد می کند. در دنیای زیر ما افکار سرکوب شده، احساسات، خواسته ها، آسیب ها، و هدایای انکار شده ما نهفته است.

چگونه طی الارض انجام بدهیم ؟ انجام طی الارض اصولی : اغلب هنگامی که به درون خود فرود می‌آییم، یا به درون خود فرود می‌آییم، با بسیاری از شیاطین، موجودات مخوف و سایر بخش‌هایی از خود سایه‌مان مواجه می‌شویم که ناخودآگاه از آنها پنهان شده‌ایم.

با این حال، علیرغم این واقعیت که سفر Under World می تواند چنین تجربه دلخراش و دلهره آوری باشد، در نهایت یک اودیسه قدرتمند است. تنها با فرود آمدن به دنیای زیرین شخصی خود می‌توانیم واقعاً دعوت واقعی زندگی، استعدادها، هدایا و عمیق‌ترین ارزش‌های خود را در آغوش بگیریم.

لینک مفید : تله پاتی

تکنیک‌های Under World یا کار روح شامل تمرین‌هایی است که به ما امکان می‌دهد به حالت‌های تغییر یافته آگاهی دسترسی پیدا کنیم. اینها ممکن است شامل صنایع دستی مانند رویای شفاف، طبل زدن، کار در سایه، خلسه شمنی، نفس کشیدن، جستجوهای بینایی و غیره باشد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه