ikmec

طلسم شدن و از کجا بفهمیم جادو و طلسم شده ایم ؟


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

از کجا بفهمیم جادو و طلسم شده ایم ؟ با نوشتن سه بار نام طرف مقابل روی یک تکه کاغذ شروع کنید. کاغذ را ۹۰ درجه بچرخانید و نام خود را سه بار بنویسید، به طوری که نام شما با نام شخص دیگر همپوشانی داشته باشد.

🔷 ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟ | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- اساس طلسم چیست ؟

🌟 ۲- چگونه بفهمیم طلسم شده ایمقیمت : ۱۶.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟ آیات ۱۰۲ سوره بقره و ۴ سوره فلق و برخی روایات به این موضوع صحه می‌گذارند و خداوند می‌فرماید: «مردم سحرهایی را فرا می گرفتند که میان مرد و همسرش جدایی می افکند.»


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

طلسم کوزه عسل به دوران باستان بازمی گردد. جادوگران گذشته از عسل به عنوان بخشی از طلسم های عشق خود استفاده می کردند و جادوگران امروزی نیز تفاوتی ندارند. ایده پشت استفاده از عسل این است که چیزی بسیار شیرین بین دو نفر شیرینی و محبت ایجاد می کند.

لینک مفید : زار زدائی چیست ؟

طلسم شیشه عسل یکی از رایج ترین طلسم های عشقی است که مردم برای بهبود ارتباط خود با دیگران از آن استفاده می کنند. این طلسم های عشقی همچنین برای تقویت یک رابطه موجود و نزدیک کردن افراد به یکدیگر استفاده می شود.


چگونه طلسم کوزه عسلی را اجرا کنیم

روی چیزی که از طلسم می خواهید تمرکز کنید. آیا می خواهید یک سابق را برگردانید؟

آیا می خواهید یک عاشق جدید جذب کنید؟ آیا می خواهید یک رابطه موجود را بهبود بخشید؟ در هر صورت، آرزو را روی کاغذ بنویسید تا دایره نام‌ها بچرخد. هنگام نوشتن آرزو، مداد خود را از روی کاغذ بلند نکنید.

ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟ شما همیشه می‌توانید به عقب برگردید و علامت‌های T خود را رد کنید و بعداً علامت I را نقطه‌گذاری کنید.

لینک مفید : پرواز روح چیست ؟

وقتی کاغذ تمام شد، آن را تا کنید و در شیشه ای پر از عسل قرار دهید. در حین انجام این کار حتما عسل را با انگشتان خود لمس کنید. انگشتان خود را از شیشه بردارید و شعار زیر را با صدای بلند بخوانید:

درست مثل این که این عسل شیرین است. او برای من اینگونه خواهد بود.»

عسل را از روی انگشتان خود لیس بزنید و شیشه عسل را با کاغذ داخل آن ببندید. یک شمع در بالای شیشه روشن کنید. رنگ شمع با توجه به تمایل شما متفاوت است:


طلسم شمع صورتی

شمع های قرمز و صورتی قرن ها مورد استفاده جادوگران بوده است. شمع‌های صورتی جادوی قدرتمندی را ایجاد می‌کنند که نیت پشت این طلسم خالص باشد. بنابراین، اگر عشق شما خالص است و نیت شما نیز خالص است، استفاده از طلسم شمع صورتی می تواند بسیار مؤثر باشد.

لینک مفید : چگونه برای انتقال انرژی از چشم ها مولدهای سایونیک بسازیم؟

یکی از مواردی که باعث می شود طلسم شمع صورتی ایده خوبی باشد این است که نتایج مطابق با خواسته های شما باشد. در افسانه جادوگران، صورتی نشان دهنده عشق و معنویت است.

ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟ کسانی که از شمع های صورتی در طلسم های عشقی خود استفاده می کنند از این که طلسم هیچ گونه انرژی منفی ایجاد نمی کند، سود می برند.


چگونه طلسم عشق شمع صورتی را اجرا کنیم

برای شروع، به یک شمع صورتی جدید و استفاده نشده، یک تکه کاغذ سفید و یک خودکار به رنگ مورد علاقه خود نیاز دارید. یک نقطه آرام پیدا کنید که حواس شما پرت نشود و بنشینید. ذهن خود را از افکار مربوط به روز پاک کنید و هرگونه منفی را از ذهن خود پاک کنید.

به یاد داشته باشید، برای اینکه یک طلسم عاشقانه عمل کند، باید پذیرای عشق باشید. اطمینان حاصل کنید که هر بلوکی را از ذهن خود حذف کرده اید و واقعاً آماده شروع طلسم عشق هستید.

شمع صورتی را در شب جمعه روشن کنید.
نام خود و نام خانوادگی طرف مقابل را روی کاغذ سفید بنویسید.
دور هر دو نام یک دایره بکشید.
چشمانتان را ببندید و به فکر دو نفر با هم باشید. روی تصویر تمرکز کنید. شادی و عشق خود را با هم مجسم کنید.
افسون زیر را سه بار تکرار کنید – “سرنوشت ما مهر و موم شده است. ما یکی هستیم که اینطور باشد. انجام شده است.”
به مدت پانزده دقیقه یا تا زمانی که بسوزد، مراقب شمع صورتی باشید. قبل از رها کردن شمع مطمئن شوید که کاملاً خاموش شده است. در حالی که می توانید شمع را خاموش کنید، آن را فوت نکنید وگرنه طلسم را خواهید شکست.

می توانید از یک شمع صورتی بزرگتر استفاده کنید و طلسم را برای هفت شب متوالی تکرار کنید.


طلسم برای بازگشت یک سابق

طلسم برای بازگرداندن همسر سابق در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این طلسم‌ها برای افرادی که از کسی جدا می‌شوند و می‌دانند که ای کاش این کار را نمی‌کردند، بهترین است. با این حال، کارشناسان توصیه می کنند که از یک پزشک حرفه ای کمک بگیرید و از انجام این جادوها در خانه بدون تجربه خودداری کنید.

ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟ استفاده از کمک خارجی تضمین می کند که طلسم عشق ملایم تر خواهد بود. طلسم طرف مقابل را مجبور به بازگشت به رابطه نمی کند. در عوض، انرژی منفی رابطه را برای آشتی بهتر بین شما دو نفر از بین می برد.

لینک مفید : فرشتگان کجا هستند ؟

با این اوصاف، در اینجا یکی از جادوهای ساده تری وجود دارد که می توانید برای بازگرداندن یک رابطه شکسته از آن استفاده کنید.


طلسم برای آوردن یک سابق در ۳ روز

این طلسم به دلیل سرعت تأثیرگذاری آن محبوب است. شما به یک شمع قرمز، یک عکس از سابق خود، مقداری کاغذ، یک مداد و یک قاشق عسل نیاز دارید. یک محدودیت وجود دارد؛ باید در سه شب ماه در حال افزایش انجام شود.

شمع قرمز را روشن کنید و دو یا سه دقیقه به شعله خیره شوید.

ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟ به عکس سابق خود نگاه کنید و شما را در حال آشتی و آرایش تجسم کنید.
نام خود و نام همسر سابقتان را روی کاغذ بنویسید و دور آنها دایره بکشید.
عسل را روی نام ها بیندازید و عبارت زیر را بخوانید

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه