ikmec

شفا با فرشتگان و نحوه آشنایی با فرشتگان شفا دهنده


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

شفا با فرشتگان | این تنها یک خیال نیست. فرشتگان هم اکنون بیشتر از هر زمانی، فارغ از مکان و موقعیت، در میان ما حضور دارند. افراد بسیاری از مواجه با این وجودهای بهشتی خبر میی دهنید کیه حیاکی از پیام های به موقع، درمانگری و نجات یک زندگی است.

🔷 شفا با فرشتگان | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- افتان و خیزان به جاده تعالی

🌟 ۲- توسلقیمت : ۱۴.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


فرشتگان اخیر ًا بیشتر گرد دنیای ما حلقه زده اند، که بخشی از آن به خاطر دعاهای ما بیرای طلب یاری از بهشت است، و بخشی دیگر به این علت است که خیدا و ملائیک میی داننید کیه گیاه آن رسیده است که، خود، زندگانی و دنیای مان را شفا دهیم.

در خلال تغییرات دو هزار ساله، فرشتگان به ما یاری داده اند تا بر چالشها، گرفتاری ها و امراضیی کیه میانع از رسییدن میا بیه متعیالی تیرین توانایی هایمان شده است، فائق آییم.

آنها تاثیرات ناشی از دلهیره را در میا درمیان میی کننید. ملائیک شفاگران توانمندی هستند که اگر بدان ها دست یابید، به تلاشهای درمانگریشان شیتاب بیشیتری میی بخشید. هر چه بیشتر فرشتگان را به زندگیمان فرا بخوانیم، زندگیمان آمادگی بیشتری بیرای بازتیاب درخششهای بهشتی می یابد.

قدرت شفابخش فرشتگان بی نهایت است. آنها میتوانند گرفتاری های میا را در حیطیه روابیط، شغل، مسائل مالی، مشکلات مسکن و دیگر نابسامانی ها در زندگی مرتفع سازند. بیا پییروی از چنید مرحله می توانیم یاری ایشان را جلب نماییم


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


شفا با فرشتگان | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


چگونه با فرشتگان صحبت کنیم و چرا؟

آنها نمایانگر این هستند که چگونه او بالاتر و فراتر از همه موجودات است و تنها خالق همه چیزهایی است که ما در اطراف خود می بینیم.

اما اگر احساس می کنید در این دوراهی گیر کرده اید، نگرانی شما این نیست که چگونه با فرشته نگهبان خود تماس بگیرید، بلکه این است که آیا باید با آن تماس بگیرید.

لینک مفید : جهان فرشتگان چگونه است ؟

تنها راه ارتباط داشتن قلب روشن و نیت پاک است. اگر قضاوت شما مبهم است، پس باید سخت فکر کنید و تصمیم بگیرید که چه می خواهید.


من تلاش می کنم اما چرا پیام را دریافت نمی کنم؟

هنگامی که از مرحله نحوه صحبت کردن با فرشتگان عبور کردید، اکثر شما با این مشکل مواجه می شوید که نمی توانید پیام را بشنوید. در بیشتر این موارد، یا بیش از حد تلاش می کنید، یا خود را عقب نگه می دارید.

شفا با فرشتگان : صحبت کردن با فرشتگان یک پدیده بسیار طبیعی است. شما باید آرام باشید و حواس خود را تازه کنید و همه چیز را در اطراف خود یادداشت کنید.


محیط اطراف خود را تفسیر کنید

از تمام پنج دلیل خود برای مشاهده و تفسیر محیط اطراف خود، هم مردم و هم طبیعت استفاده کنید. اگر بیش از حد فکر کنید، تمرکز خود را از دست خواهید داد. مردم نتایج سریع می خواهند. پس از چند بار تلاش، مردم شروع به از دست دادن امید می کنند.

لینک مفید : فرشتگان کجا هستند ؟

آنها شروع به تعجب می کنند که آیا حتی یک فرشته نگهبان دارند یا خیر. آنها به دنبال کمک هستند، مراسم جعلی را انجام می دهند، برای کمک به راهنمایان معنوی روی می آورند.

شفا با فرشتگان : اما درک این نکته مهم است که همه این چیزها بیهوده هستند. برای گوش دادن به صدای فرشتگان باید صبر داشته باشید.

علائم در زمان مناسب خود را نشان خواهند داد. ماهیت نحوه ارتباط با فرشتگان در این است که اجازه دهیم طبیعت کار خود را انجام دهد و با پشتکار منتظر بمانیم.


آیا من با فرشتگان ارتباط دارم؟

وقتی بیش از حد روی نحوه صحبت کردن با فرشته ها تمرکز می کنید، بین سطرها شروع به خواندن می کنید. شما شروع به فکر می کنید که تخیل شما سرگردان است و ذهن شما را فریب می دهد.

در لحظات سردرگمی و ابهام، باید به یاد داشته باشید که چه چیزی یک پیام را الهی و مقدس می کند.

لینک مفید : صحبت با فرشتگان

پیام خالص، صمیمانه، انگیزشی و الهام بخش خواهد بود. هر معضلی را که با آن روبرو هستید حل می کند. این به شما کمک می کند که اگر احساس ضعف دارید دوباره از جای خود بلند شوید و به شما فشار می دهد تا بهتر باشید.

شفا با فرشتگان : اگر یاد بگیرید که چگونه با فرشتگان صحبت کنید، احساسی در روح خود باقی خواهید گذاشت، رضایتی که قبلاً تجربه نکرده اید. پیام هایی که هیچ یک از این ویژگی ها را ندارند از جانب فرشتگان نیستند و در نهایت محو می شوند.

نیازی نیست وقت خود را برای تفسیر کلمات یا نشانه هایی که برای شما مفید نیستند تلف کنید. قلبت را باز نگه دار باور داشته باشید که می توانید نشانه هایی دریافت کنید، به روان درونی خود شک نکنید و آن را تجربه خواهید کرد.


صحبت کردن با فرشتگان در مقابل تجربیات زندگی واقعی؟

مردم معمولاً با هم بحث می کنند که آیا این ایده خوبی است که در مواقع ضروری به سراغ فرشتگان بروید یا نبرد را پشت سر بگذارید تا قوی تر و با تجربه تر از آن بیرون بیایند.

اگر پاسخ یک تست را نمی دانید، می توانید تقلب کنید یا سعی کنید چیزی بنویسید. کدام یک برای شما مفیدتر است؟

ممکن است برخی از نمره‌ها را از دست بدهید، اما اگر خودتان تصمیم بگیرید پاسخ را به خاطر بسپارید. اما آیا کمک گرفتن از فرشتگان تقلب است؟ این نیست. مثل این است که وقتی در یک تکلیف گیر کرده اید برای کمک نزد استاد خود بروید.

شفا با فرشتگان : آنها هرگز پاسخ کامل را به شما نمی گویند، اما برای شروع ایده ای به شما می دهند. فرشتگان همه مشکلات شما را با جادو حل نمی کنند. آنها شما را راهنمایی می کنند و به شما کمک می کنند تا در جاده به سمت مقصد حرکت کنید.

لینک مفید : آموزش طی الارض

مداخلات فرشته برای حمایت از شما انجام می شود نه اینکه به طور معجزه آسایی شما را به خط پایان برساند. بیش از تمرکز بر نحوه صحبت کردن با فرشتگان، باید بر چگونگی یادگیری از نشانه ها و حکمتی که آنها به شما می دهند تمرکز کنید.


چگونه متوجه می شوید که با فرشتگان خود صحبت می کنید؟

درست مانند گیج شدن اگر پیام واقعاً از جانب فرشتگان باشد، طبیعی است که شک کنیم که آیا ارتباط با فرشتگان است یا خیر.

شما می توانید این را از روی نوع زبانی که استفاده می شود اندازه گیری کنید. کلمات الهی معمولاً برای بسیاری از شما و ما محبت آمیز و مثبت هستند.

شفا با فرشتگان : اگر با کسانی که این دنیا را ترک کرده‌اند ارتباط برقرار می‌کنید، نگاهی اجمالی به زندگی آن‌ها خواهد بود. شما شباهت هایی را با نحوه صحبت و واکنش آنها، کلمات و آدابی که به کار می بردند، خواهید یافت.


افکار نهایی

در حالی که در تلاش برای برقراری ارتباط با فرشتگان هستید، اگر وارد قلمروی ناشناخته شوید، تعجب نکنید. انرژی ها و ارواح شیطانی زیادی در اطراف ما حضور دارند.

شفا با فرشتگان : اگر در نهایت آنها را بشنوید، می توانید تفاوت زبانی که آنها استفاده می کنند را تشخیص دهید. به خوبی آگاه باشید و گرفتار نشوید. اگر این اتفاق افتاد، تمام تماس ها را قطع کنید و با فرشتگان صحبت کنید تا از منفی ها محافظت کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه