ikmec

شفا گرفتن با فرشتگان و آشنایی اصولی با فرشتگان


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

شفا گرفتن با فرشتگان | سه چاکرایی که در بخش پایین قرار دارند، عهده دار امور زمینی ما هسیتند. چاکرای چهارم یعنی “چاکرای قلب” ذر میان چاکراه ها، اولین چاکرایی است که به امور متعالی تر می پیردازد.

🔷 شفا گرفتن با فرشتگان | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- چاکراها و ارتباط با فرشتگان

🌟 ۲- فرشتگان و شفاقیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


تعبیه چاکراههای متعالی در بخش بالایی بدن اصلاً تصادفی نبوده است. چیاکرای قلیب کیه در سیینه قرار دارد، خود، وام دار عشق اسیت. آنیان کیه هیم و غمشیان بخشیایش ، شیفقت و روابیط عاشیقانه روحیی اسیت، “دل-محیور” نامییده میی شیوند. ایشیان گیرایش بیه جیذب افیراد دوسیت داشیتنی بیه زندگیشان دارند.

چاکرای پنجم در ناحیه سیب آدم است و “چاکرای گلو” نامیده می شود که امیوری چیون بییان خلاقانه و برقراری ارتباط را بر دوش می کشد. کسانی که درگیر پروژه های هنری و آموزشیی بیه ویژه در حیطه متعالی روحانی هستند، انرژی چاکرای گلو را به خیدمت میی گیرنید.

ایین چیاکرا بیه ویژه با سبک زندگی معصومانه درتنیده است، آنجا که شیخص همیشیه و همیواره گفتیار و کیردارش برخاسته از حقیقت راستین درون است. شما با تمرکز بر ایین امیور، ارواحیی را کیه اندیشیه هیایی شبیه به شما دارند به سوی خود فرا می خوانید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


شفا گرفتن با فرشتگان | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

هنگامی که با مواقع بحرانی روبرو هستید (همانطور که بسیاری از ما در حال حاضر هستیم)، ممکن است بخواهید به گوش شنونده ای برسید که درک می کند.

گاهی آن گوش ها متعلق به فرشتگان نگهبان ماست.

چه احساس می کنید که فرشته نگهبان شما همیشه حضور دارد، یا می خواهید توجه آنها را جلب کنید، ممکن است علاقه مند باشید که بدانید چگونه مستقیماً با فرشته ها صحبت کنید.

لینک مفید : نامه به فرشتگان برای خرید خانه و ماشین

به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه با صحبت با فرشتگان نگهبان خود به آرامش برسید.


به شهود خود اعتماد کنید

ممکن است همیشه نتوانید فرشته نگهبان خود را ببینید، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید بدانید که آنها حاضر هستند و گوش می دهند.

شفا گرفتن با فرشتگان : اگر احساس می کنید که فرشته نگهبان شما در نزدیکی شماست، اشکالی ندارد که به سادگی شروع کنید به صحبت کردن به گونه ای که گویی دارید با یک دوست یا عزیز صحبت می کنید.

لینک مفید : پک کامل متافیزیک

عمل بلند صحبت کردن به خودی خود باعث می شود احساس بهتری داشته باشید، اما ممکن است کسی را نیز داشته باشید که به نگرانی های شما گوش دهد.


آنها را آگاهانه بگنجانید

زمانی که می خواهید با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار کنید، مراقب اعمال و افکار خود باشید. مردم به روش‌های مختلف، گاهی از طریق یوگا یا مدیتیشن هدایت‌شده، به ذهن آگاهی دست می‌یابند، اما هدف شما در واقع فقط حضور است.

وقتی حضور دارید و کاملاً از وضعیت خود آگاه هستید، فرشته خود را در فعالیت های خود بگنجانید.

پیاده روی می کنی؟ آنها را آنجا با شما تصور کنید. وقتی در این لحظات آرامش هستید، بهتر می توانید فرشته خود را تجسم کنید.


به نمادها توجه کنید

گاهی اوقات فرشتگان می توانند نشانه هایی برای شما بفرستند تا به شما اطلاع دهند که آنجا هستند، حتی اگر شما واقعاً آنها را نبینید.

شفا گرفتن با فرشتگان : اینها می توانند هر تعداد چیز باشند، اما استفاده از شهود شما (مانند بخش قبل) می تواند به شما کمک کند زمان حضور آنها را بسنجید.

شاید صدای خاصی به شما اجازه می‌دهد متوجه شوید که آنها در حال گوش دادن هستند، یا شاید یک حیوان مانند یک پرنده خاص باشد. شاید یک روز آفتابی باشد که همه پیش‌بینی‌ها به باران می‌گویند.

به این موارد توجه کنید؛ شما هرگز نمی دانید چه کسی گوش می دهد


رویاهای خود را به خاطر بسپارید

یکی از بهترین راه ها برای صحبت با فرشته ها در خواب است.

خواب دیدن شما را در حالت هوشیاری متفاوتی قرار می دهد و بسیاری از مردم فکر می کنند که این حالت شما را برای ارتباط از زمین یا فراتر از آن بازتر می کند.

اگر کسی هستید که در به خاطر سپردن رویاهای خود مشکل دارید، یک دفترچه رویا بخرید تا به محض بیدار شدن آنها را یادداشت کنید. انجام این عمل به طور بالقوه یادآوری رویاهایتان را برای شما آسان تر می کند.


حقیقت خود را بنویس

وقتی می خواهید با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار کنید، سعی کنید افکار خود را طوری بنویسید که انگار یک نامه است.

شفا گرفتن با فرشتگان : این می تواند به تنهایی درمانی باشد، اما ممکن است با این راه موفقیت بیشتری نیز داشته باشید.

حتی اگر فرشته شما در حال حاضر به شما گوش نمی‌دهد، ممکن است همچنان به یادداشتی که شما آن‌ها را گذاشته‌اید پی ببرند.


چگونه با فرشتگان صحبت کنیم، غذای آماده

شما ممکن است همیشه آنها را نبینید، اما فرشتگان نگهبان شما گوش می دهند. هنگامی که می خواهید به یاد بیاورید که چگونه با فرشتگان صحبت کنید، به یاد داشته باشید که از غریزه خود پیروی کنید، افکار خود را بنویسید، و شاید حتی سعی کنید چرت بزنید.

ایمان داشتن به فرشتگان، آنها را به شما خواهد رساند.

شفا گرفتن با فرشتگان : برای پست‌های بیشتر از این قبیل، از بقیه سایت‌های ما دیدن کنید تا محتوای آموزنده و مفید را دریافت کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه