ikmec

طالع بینی هندی و نحوه آموزش اصولی طالع هندی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

طالع هندی و یادگیری آسان و اصولی طالع بینیی هندی | یک مرد متولد فروردین ماه طبیعتا دارای حس یاغی گری است. او عشق وافری به طرد واضعین و مجریان قوانین دارد و ایمان دارد که خودش از ھر موجود دیگری بھتر و بیشتر می توانید جوانب موضوعات مختلف را در نظر گرفته و به کنه آنھا پی ببرد.

🔷 یادگیری آسان طالع بینیی هندی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- نمونه های طالع بینی هر ماه

🌟 ۲- آموزش طالع بینی هندیقیمت : ۳۷.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


البته ھیچ استبعادی وجود ندارد که واقعا ھم ھمینطور باشد، اما طبیعی است که قبولش برای دیگران آسان نیست.

آز آنجا که او عادت دارد مستقیما به قلب مشکلات حمله کند و در این کار بدون ھیچ نوع عادت دارد مستقیما به قلب مشکلات حمله کند و در این کار بدون ھیچ نوع مقدمه ای با شتابزدگی قدم پیش بگذارد، احتمال بسیار است که در زندگی به دفعات زمین بخورد و با ناکامی مواجه بشود و از آنجا که ھمیشه می خواھد رھبر باشد.

از دنباله روی وحشت دارد، بالطبع قدرتمند ترھا بارھا به وی می آموزند که نمی تواند یکه تاز میدان باشد، و در این حالات است که آغوش ھمسرش تنھا پناھگاھش می شود و سعی می کند در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام ببخشد، و این جاست که ھمسرش پی می برد در ورای این اعتماد به نفس عجیب، و این حالت تجاوزکارانه، نقطه ضعفی در نھاد او وجود دارد که عبارتست از اینکه او ترجیح می دھد بمیرد.

ولی به ضعف و شکست اعتراف نکند، زنی که بتواند در یک چنین مواقعی با ملاطفت و ملا یمت و نثار عشق خود او را یاری دھد، تا شکست مزبور را جبران یا فراموش کند، می تواند یقین داشته باشد که قلب شوھرش را برای ھمیشه در اختیار خواھد داشت.

در این گونه مواقع به ھیچ صورتی حق را به جانب دشمن او ندھید. او ھمیشه ‎خواھان آن است که ھمسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


یادگیری آسان طالع بینیی هندی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


خاستگاه طالع بینی ودایی

طالع بینی ودایی که ریشه در وداها، سیستم دانش باستانی هند دارد، بر این باور است که ستارگان و سیارات تأثیر قدرتمندی بر زندگی ما دارند.

بر اساس آموزه های هندو، زندگی برای رشد معنوی است. این رشد تا حدی توسط کارما تسهیل می شود، این مفهوم که هر فکر و عملی یک واکنش متناظر دارد.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : وداها می گویند که کارمای یک شخص مستقیماً با موقعیت سیارات و ستارگان مرتبط است و بنابراین طالع بینی روشی است برای درک کارما با تجزیه و تحلیل این موقعیت ها.

طالع بینی ودایی که در اصل به عنوان جیوتیش یا “علم نور” شناخته می شود، توسط بسیاری به عنوان چشم وداها در نظر گرفته می شود، زیرا هدف آن ارائه راهنمایی برای افرادی است که در سفر زندگی خود احساس گمشده یا سردرگمی می کنند.

طالع بینی که “علم سرنوشت” نیز نامیده می شود، برای درک همه جنبه های زندگی، از جمله موفقیت آینده یک تلاش خاص، مانند ازدواج، نقل مکان به خانه جدید یا یک سرمایه گذاری تجاری استفاده می شود. در گذشته، حتی به عنوان راهی برای پیش‌بینی نتایج نبردها در جنگ یا تصمیم‌های خاص دولتی استفاده می‌شد.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : در نتیجه، حاکمان اغلب اخترشناسان را به کار می‌گیرند تا بینش بهتری در مورد اینکه چگونه می‌توانند پادشاهی خود را به بهترین شکل اداره کنند، به آنها ارائه کنند.


طالع بینی شرق در مقابل غرب

اول از همه، باید بدانید که بخش “فال روزانه” معمولاً در اینترنت و روزنامه ها یافت می شود، هیچ ربطی به طالع بینی ودایی ندارد.

لینک مفید : آموزش پیشگویی

آن بخش ها نه تنها به تفاسیر نجومی غربی، که با سیستم ودایی متفاوت است، پایبند هستند، بلکه تنها به یک جنبه کوچک از عملکرد آن توجه می کنند و در نتیجه پیش بینی های مبهم و کلی ایجاد می کنند.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : تفاوت اصلی بین اخترشناسان ودایی و غربی به نحوه نگاه آنها به صورت های فلکی برمی گردد.

با نگاه کردن از زمین، خورشید و سیارات مسیری را در امتداد آسمان ترسیم می کنند، در برابر پس زمینه ای از صورت های فلکی یا الگوهایی از ستارگان که نشانه های مختلف نجومی را تشکیل می دهند، مانند برج ثور، برج حمل، حوت و غیره حرکت می کنند.

لینک مفید : راز خود هیپنوتیزم

سیاره در مقابل الگوی خاصی از ستارگان حرکت می کند، گفته می شود که در علامت نجومی است که آن ستارگان نشان می دهند. بنابراین، مسیر دایره البروجی که سیارات هنگام عبور از مقابل دوازده نشانه طالع بینی طی می کنند، زودیاک نامیده می شود.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : حدود ۲۰۰۰ سال پیش، طالع بینی غربی و ودایی، سیارات را در این مسیر دایره البروج دنبال کردند تا طالع بینی ایجاد کنند و پیش بینی کنند.

اما زمانی که زمین حول محور خود می‌چرخد، در واقع یک لرزش را تجربه می‌کند که به عنوان تقدم شناخته می‌شود.

لینک مفید : پرواز روح

این لرزش زمین را کج می کند و همچنین صفحه دایره البروج آن را کج می کند. از آنجایی که یک تکان کامل ۲۶۰۰۰ سال طول می کشد، صفحه دایره البروج هر ۷۲ سال یک درجه جابجا می شود.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : صفحه دایره البروج به اندازه کافی در ۲۰۰۰ سال گذشته جابجا شده است که موقعیت خورشید و سیارات در رابطه با علائم دیگر با صفحه دایره البروج قدیمی مطابقت ندارد.

طالع بینی ودایی تقدم را در نظر می گیرد و بنابراین طالع بینی را بر اساس مسیر دایره البروجی به روز شده محاسبه می کند. طالع بینی غربی، با این حال، به مسیر قدیمی می چسبد، که بیشتر نمادین است به جای دقیق نجومی.


چگونه از سیارات تأثیر می پذیریم

همانطور که در وداها توضیح داده شده است، همه و همه چیز تحت کنترل زمان است.

با تأثیر آن، افراد ناگزیر از مراحل مختلف هستی کشیده می شوند، قبل از اینکه سرانجام بمیرند و به زندگی بعدی سوق داده شوند که وضعیت آن توسط کارمای انباشته آنها تعیین می شود.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : طبق علم مدرن، زمان و مکان برای ایجاد پارچه ای که در آن وجود داریم به نام فضا-زمان به هم پیوسته اند. اجسام بزرگ مانند سیارات بر این پارچه تأثیر می گذارند و بر همه چیز اطراف خود تأثیر می گذارند.

لینک مفید : آموزش طالع بینی چینی

دیوید فراولی در کتاب “طالع بینی بینندگان” می گوید:

آنچه ما سیارات می نامیم چیزی بیش از نقاط نورانی در یک شبکه عظیم انرژی نیستند که به طور پیچیده با خطوط ظریف نیرو به هم متصل شده و کل منظومه شمسی را به یک ارگانیسم متصل می کند.

اگرچه سیارات مانند نقاط نورانی کوچک در دوردست به نظر می رسند، میدان های انرژی آنها در زمین وجود دارد و مسئول بسیاری از شکل گیری های حیات زمینی و بدن و ذهن خود ما هستند.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : به بیان ساده، همانطور که زندگی در میدان زمان جریان دارد، سیارات مانند داوران هستند و نظم را حفظ می کنند.


سرنوشت در مقابل اراده آزاد

بر اساس وداها، آینده ما توسط دو چیز تعیین می شود: سرنوشت و اختیار.

سرنوشت به موقعیت‌های مختلفی که در زندگی با آن‌ها مواجه می‌شویم اشاره دارد، در حالی که اراده آزاد نحوه واکنش ما به آنها از طریق فکر و عمل است.

یادگیری آسان طالع بینیی هندی : نحوه واکنش ما کارمای بیشتری را ایجاد می کند، که سپس مجموعه موقعیت های آینده ای را که قرار است با آنها روبرو شویم تعیین می کند. به عبارت دیگر، سرنوشت ما با اراده آزاد ما ساخته می شود.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم کابوک

وداها چهار هدف زندگی انسان را می شناسند، دارما، آرتا، کاما و موکشا.

دارما را می توان اساساً به عنوان شیوه ای از رفتار تعریف کرد که برای رشد معنوی فرد بسیار مساعد است. تحقق دارما، معنا، هدف و افتخار را برای زندگی فرد به ارمغان می آورد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه