ikmec

آموزش کامل استرولوژی و آشنایی اصولی با استرولوژی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

آموزش کامل استرولوژی | این سیستم به عنوان پیشرفته ترین متد تحلیل زمان و تکنیکال که با محوریت و منطق روش های گن بنا شده به عنوان برترین سیستم تحلیلی در جهان شناخته میشود و تحلیلگر بعد از اتمام آمورزش ها وارد دریچه جدیدی از علم تحلیل بازار ها و نمودار ها خواهد شد .

🔷 آموزش کامل استرولوژی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- تعریف اصولی استرولوژی

🌟 ۲- علم احکام از دیدگاه دانشمندان قدیم

🌟 ۳- برج (صورت فلکی)قیمت : ۱۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


تحلیلگران ومعامله گران بعد از اتمام آموزش های کاربردی تحلیل زمانی و سیکلیلک به روش آسترولوژی قادر خواهند محور و بٌعد پیچیده زمان بازار را براحتی تحلیل کنند و در معاملات خود با تاریخ یابی های خرید و فروشی که انجام میدهند با دقت تاریخ و ساعت معامله کنند و سیستم معاملات خود را بطور قابل توجهی بهینه و ارتقا ببخشند .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


آموزش کامل استرولوژی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

“ما در یک لحظه معین در یک مکان معین به دنیا می آییم و مانند سال های شراب قدیمی، ویژگی های سال و فصلی را داریم که در آن متولد شده ایم. طالع بینی ادعای دیگری ندارد.” – کارل یونگ

در اینجا در غرب، طالع بینی به طور کلی با درجه بالایی از شک و تردید آمیخته با طنز دیده می شود.

این مطالب مجلات و ستون های روزنامه است که اغلب توسط غیر ستاره شناسان نوشته می شود، مملو از کلی گویی ها و وعده غریبه های قدبلند و تیره که قرار است وارد زندگی شما شوند و همه چیز را برای همیشه تغییر دهند.

آموزش کامل استرولوژی : با وجود این، بیشتر مردم چیزی در مورد علامت ستاره خود می دانند و بسیاری به شما می گویند که می توانند با بسیاری از ویژگی های مرتبط با آن ارتباط برقرار کنند.

لینک مفید : آموزش طالع بینی هندی

در عصری که رویکرد عقلانی علم پارادایم غالب است، طالع بینی را نباید جدی گرفت. علاوه بر این، سنت های مذهبی یهودی-مسیحی صدها سال است که طالع بینی را غیرقانونی کرده و آن را کار شیطان می دانند. جنبه ای از دنیای غیبی که با آن در خطر بازی می کنید.

در مقابل، جهان باستان احساس و علاقه فوق العاده ای به قلمروهای آسمانی و رابطه آنها با دنیای فیزیکی ما دارد. در طول زندگی و تحصیلم در هند، در کل جامعه با یک رابطه کاملاً متفاوت با طالع بینی مواجه شدم.

آموزش کامل استرولوژی : در هند، اخترشناسان مورد توجه عموم مردم قرار می گیرند و در هر زمینه ای آزادانه با آنها مشورت می شود. زمانی که فرزندی به دنیا می‌آید، مسئولیت ثبت دقیق لحظه تولد به عهده یکی از اعضای خانواده قرار می‌گیرد تا نمودار دقیق تولد تهیه شود.

لینک مفید : آموزش نایاب پاکسازی روح

هنگامی که یک شریک ازدواج بالقوه پیدا می شود، یکی از اولین کارهایی که والدین باید انجام دهند این است که با یک اخترشناس خانواده مورد اعتماد همکاری کنند تا ببینند آیا نمودار تولد آن شخص برای پسر یا دخترشان مناسب است یا خیر.

خوش شانس ترین زمان برای شروع یک کسب و کار یا ساخت خانه اغلب شامل مشورت با یک ستاره شناس در تلاش برای همسویی با چرخه های خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است.

طالع بینی ودایی، که در هند به نام جیوتیش شناخته می شود، یکی از اجزای اساسی جامعه سنتی هند است و هنوز هم در زندگی معاصر هند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که تفاوت های مهمی با طالع بینی غربی دارد، تعدادی شباهت قابل توجه نیز وجود دارد.

آموزش کامل استرولوژی : این علم خواهر آیورودا و یوگا است که هر دو را آگاه و تکمیل می کند. در بخش‌های بعدی، من بر این تمرکز می‌کنم که چگونه آگاهی از نمودار تولد نجومی شما می‌تواند راهنمای بسیار مفیدی در هنر زندگی متعادل باشد.

لینک مفید : آموزش فرافکنی

سنت های خرد هند به وحدت همه زندگی اذعان دارند. همه ما بخشی از یک وب فوق العاده پیچیده هستیم. یکی از ویژگی‌های تعیین‌کننده تار عنکبوت این است که اگر یک قسمت از تار را بکشید، بقیه تار لزوماً به نحوی تحت تأثیر قرار می‌گیرند، چه به شدت یا به صورت نامحسوس.

به همین ترتیب، ما انسان ها از طریق سیستم پیچیده ای از روابط با بقیه جهان به هم مرتبط هستیم.

این روابط به دنیای فیزیکی، از جمله سایر انسان‌ها، حیوانات، گیاهان، شکل‌های زمین و اقلیم گسترش می‌یابد. جهان کوچک بدن انسان در حالت تعامل مداوم با جهان کلان جهان خارج است.

آموزش کامل استرولوژی : این درک لزوماً اجرام آسمانی را شامل می شود و به این ترتیب به نظر می رسد که چگونه بر رفتار انسان ها و جهان به طور کلی تأثیر می گذارد.

لینک مفید : راه رفتن روی آب

نمودار تولد برای یک فرد نمایشی از الگوی نجومی خاص در زمان و مکان تولد شماست. محل قرارگیری خورشید، ماه و سیارات در آسمان نسبت به صورت های فلکی ستارگان در زمان و مکان خاصی که برای اولین بار روی زمین ظاهر شدید را ثبت می کند.

برای ساختن نمودار تولد، تاریخ، زمان و مکان تولد فرد مورد نیاز است. در طالع بینی غربی، یک نمودار دایره ای ترسیم می شود که اساساً نقشه ای از آسمان ها در لحظه تولد آن شخص است.

لینک مفید : آموزش طی الارض

این دایره دوازده بار تقسیم شده است که مطابق با دوازده نشانه زودیاک یا “چرخ حیوانات” است، زیرا در زمان های قدیم ذکر شده بود که برخی از صورت های فلکی شبیه حیوانات یا نمادها هستند.

آموزش کامل استرولوژی : بر بالای این دایره دوازده قسمت پای شکل قرار گرفته است که به خانه معروف است. این خانه‌ها به حوزه‌های تجربه زندگی مربوط می‌شوند، هم در زندگی روزمره بیرونی و هم در زندگی روانی درونی.

در اصل، نمودار تولد مانند طرحی برای سفر شما در این زندگی است. این یک اصل پویا است که مطابق با چرخه های خورشید، ماه، سیارات و صورت های فلکی تغییر می کند، سیستمی برای درک اینکه چگونه آن انرژی ها در زمان آشکار می شوند و چگونه می توانند بر شما تأثیر بگذارند.

آموزش کامل استرولوژی : در این زمینه، نمودار تولد شما، زمانی که به درستی درک شود، می‌تواند به ابزاری ارزشمند برای کمک به شما در درک کامل پتانسیل خود به عنوان یک انسان تبدیل شود.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه