ikmec

طالع بینی چینی همراه با آموزش اصولی طالع چینی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

آموزش اصولی طالع بینی چینی | از نظر اینکه آیا در عشق و کار و زندگی موجود وفاداری است یا نه، باید گفت که به شیوه خودش او وفادار است و وفادار ھم باقی می ماند، اما این بدان معنی نیست که پس از زناشویی چشم و گوش خود را به روی تمام زنان عالم ببندد.

🔷 آموزش طالع بینی چینی | بخش متافیزیک PDF :

🌟 ۱- طالع هر ماه در طالع بینی چینی

🌟 ۲- طالع بینی چینی چیست؟قیمت : ۲۵.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


او از یک طرف مرد جذاب خوش صحبتی است و از طرف دیگر تشنه معاشرت و گفتفوست و به ھمین جھت مورد توجه زنان قرار می گیرد و در مجالس و محافل ھم او و ھم زن ھا با او گرم می گیرند و به ھمین جھت ھمسر مرد متولد خرداد نباید از تیپ حسود و نظر تنگ باشد زیرا در این صورت بسیار رنج می برد.

اما چون مردی صمیمی و منصف است، عدالت وانصاف کمتر به او و اجازه می دھد که به ھمسرش خیانت از یک حس ششم قوی برخوردار است و مچ دست خائن را به سھولت می تواند بگیرد. او از نظر روحی و مغزی یک انسان خیانتکار نیست. مرد متولد خرداد پدری صبور، آرام و مھربان است.

او قادر است که مطالب خود را بدون پرخاش و با زبانی نرم و ملایم به فرزندان خود حالی کند و چون از روی شوق و ذوق با بچه ھا حرف می زند و بازی می کند، لذا فرزندانش قبل از رفتن به مدرسه دارای اطلاعات و آمادگی کافی ھستند و از روشنایی ذھن و فکر برخوردار می باشند .

روابط پدر متولد خرداد و فرزندانش صمیمی و دوستانه است و آنھا به سھولت اسرار دل خود را نزد پدر فاش می کنند. البته این حسن روابط گاھی ھم موجب آسان گیری و لوس شدن بچه ھا می شود که باید از توسعه آن جلوگیری کرد و پدر خرداد ماه گاھی ھم باید از جذبه پدرانه و در مقام ریاست خانواده بودن استفاده کند و اجازه ندھد که بچه ھا ھمیشه او را پدری دل رحم و بخشنده و نرم و ملایم تلقی کنند


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


آموزش طالع بینی چینی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

سوابق کتاب‌های بامبو باستانی حفاری شده وجود زودیاک چینی را قبل از دیانت کین (۲۲۱ – ۲۰۷ قبل از میلاد) ثابت کرده است، و چرخه کامل ۱۲ حیوان قبل یا در طول سلسله هان شرقی (۲۵ – ۲۲۰ بعد از میلاد) تنظیم شده است.

منشأ این نظریه مرموز با بیش از ۲۰۰۰ سال سابقه چیست؟ در واقع هیچ نتیجه ای وجود ندارد، اما حدس ها و افسانه های مختلف آن را جذاب تر می کند.

آموزش طالع بینی چینی : برخی از مردم معتقدند که ۱۲ حیوان زودیاک چینی از ۲۸ حیوانی که نشان دهنده ۲۸ صورت فلکی در نجوم چینی باستان هستند، ساده شده اند، در حالی که برخی اصرار دارند که رابطه زودیاک با دوره انقلاب مشتری فقط حدود ۱۲ سال است. محبوب ترین گفته توتم مربوط به منشأ مربوط به پرستش حیوانات است.

لینک مفید : پرواز روح

افسانه جالبی در مورد منشا زودیاک چینی وجود دارد. امپراتور جید می خواست ۱۲ حیوان را برای نگهبانان قصر خود انتخاب کند. او ترجیح می داد که گاو نر به دلیل صداقت و ظرافتش اولین باشد، اما خارج از انتظار همه، موش باهوش به طور مخفیانه در پشت گاو پنهان شد و در لحظه اصلی جایگاه اول را اشغال کرد.

ببر به عنوان پادشاه جنگل تاج گذاری شد در حالی که اژدها به عنوان ارباب دریا لقب گرفت و آنها پشت سر گاو قرار گرفتند. خرگوش در مسابقه ای با اژدها برنده شد و شماره ۴ را به دست آورد. مار، اسب، گوسفند، میمون و خروس دنبال شدند.

آموزش طالع بینی چینی : سگ به دلیل گاز گرفتن خرگوش در حیوان خانگی مجازات شد تا آخرین نفر باشد. در واقع سگ یازدهمین بود، زیرا یکی از آنها برای مصاحبه دیر کرده است – خوک بالاخره جایگاه آخر را گرفت.


حیوانات زودیاک چگونه بر شخصیت و زندگی افراد تأثیر می گذارند؟

تاریخ و زمان تولد یک کلید است. این در هر دو فال غربی و چینی یکسان است. تفاوت در روش های علامت گذاری زمان تولد است. تقویم قمری چینی بر اساس ترکیب ۱۰ ساقه بهشتی (تیان گان) و ۱۲ شاخه زمینی (دی ژی)، دو گروه اساسی از اصطلاحات نجوم و طالع بینی چینی باستان است که به ترتیبی ثابت برای علامت گذاری سال ها، ماه ها با هم کار می کنند. ، روزها و ساعت ها در زیر چند اصطلاح فنی جالب آورده شده است.

لینک مفید : یادگیری آسان طالع بینیی هندی

شاخه زمینی: ۱۲ اصطلاح در مکاتبات یک به یک با ۱۲ حیوان زودیاک – زی (موش)، چو (گاو)، یین (ببر)، مائو (خرگوش)، چن (اژدها)، سی (مار)، وو (اسب)، وی (گوسفند)، شن (میمون)، تو (خروس)، خو (سگ) و های (خوک).

آموزش طالع بینی چینی : ساقه بهشتی: جیا، یی، بینگ، دینگ، وو، جی، گنگ، شین، رن، گی.

۱۰ ساقه بهشتی با ۱۲ شاخه زمینی در یک چرخه ۶۰ جفتی مطابقت دارند تا سال ها، ماه ها و روزها را مشخص کنند. ۱ ژوئیه ۲۰۲۰ در تقویم میلادی، روز یی سی ماه رن وو در سال ژنرال زی موش صحرایی است. درباره ساقه های بهشتی و شاخه های زمینی بیشتر ببینید.

یین یانگ: یین به معنای زنانه و منفی است، در حالی که یانگ به معنای مردانه و مثبت است. آنها اصطلاحات عمیقی در فلسفه چین باستان هستند.

لینک مفید : خواب بینی

ارتباط ساده آنها با حیوانات زودیاک عبارتند از: یانگ برای موش صحرایی، ببر، اژدها، اسب، میمون و سگ اعمال می شود، در حالی که یین به گاو، خرگوش، مار، گوسفند، خروس و خوک می رسد.

آموزش طالع بینی چینی :  پنج عنصر: چینی های باستان معتقد بودند که همه چیز در جهان، از جمله حیوانات زودیاک، به پنج دسته تعلق دارند – فلز (میمون، خروس)، چوب (ببر، خرگوش)، آب (موش، خوک)، آتش (مار، اسب) و زمین (گاو، اژدها، گوسفند، سگ).

لینک مفید : آموزش پرواز روح

شی چن: ۱۲ دوره دو ساعته در روز تشکیل می شود که هر یک شی چن نامیده می شود و توسط یکی از ۱۲ شاخه زمینی و حیوان زودیاک مربوطه آن مشخص می شود. ساعت ۲۳:۰۰ تا ۰۰:۵۹ ساعت Zi نامیده می شود و توسط موش نشان داده می شود.

آموزش طالع بینی چینی : حیوان به تاریخ و زمان تولد افراد متصل می شوند، با تعاملات از پنج منظر بالا، بر شخصیت، سازگاری و ثروت افراد در آینده تأثیر می گذارد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه